Angle down Atgal

Ati­da­rys aukš­čiau­sią pa­sau­ly­je ap­žval­gos ra­tą: įspū­din­gi vaiz­dai – ga­ran­tuo­ti

Net­ru­kus bus ati­da­ry­tas aukš­čiau­sias ir di­džiau­sias pa­sau­ly­je ap­žval­gos ra­tas „Ain Du­bai“. Vie­nu me­tu gro­žė­tis ža­dą ati­man­čiais vaiz­dais iš 250 m aukš­čio ga­lės 1 750 sve­čių. Be to, šia­me ra­te bus ga­li­ma or­ga­ni­zuo­ti ir įvai­rias šven­tes, ku­rios, nea­be­jo­ti­na, tap­tų neuž­mirš­ta­mos.
 

Jau spalio 21 d. yra numatomas jo atidarymas. Dėl garantuotų nepakartojamų Dubajaus vaizdų šis apžvalgos ratas gali tapti vienu iš variantų, renkantis vietas vestuvėms, sužadėtuvėms ar gimtadieniams švęsti. Ratas veiks dieną naktį ir lankytojams suteiks unikalių patirčių pamatyti dvi Dubajaus puses: stebėti Mėlynųjų vandenų salą arba pasinerti į naktines linksmybes.

(„Ain Du­bai“ nuo­tr.)
(„Ain Du­bai“ nuo­tr.)

Lankytojai rate bus priimami specialiose kabinose – jų yra net 48. Kai kuriose vienu metu gali tilpti iki 40 žmonių. Apžvalgos rate siūloma pasinaudoti trijų rūšių kabinomis. Pavyzdžiui, stebėjimo kabinose lankytojams garantuoti nepakartojami vaizdai, sukantis apžvalgos ratu. Vieną kartą ratas apsisuka per 38 minutes. Per šį laiką svečiai išvysta Dubajų iš paukščio skrydžio.

Socialinės kabinos skirtos tiems, kurie nori ne tik pasigrožėti, bet ir pasilinksminti. Ypatingi specialūs paketai sukurti tiems klientams, kurie nori atšvęsti asmenines svarbias šventes, jie gali užsisakyti privačias kabinas.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite