Angle down Atgal

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 29–gruodžio 5 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jei esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Regis, padaugės tarpusavio supratimo, bendraujant su oponentais, konkurentais. Pravartu tvarkyti tarpininkavimo, finansų, bendradarbiavimo reikalus. Visgi gerai išanalizuokite sutarčių sąlygas. Viena vertus, galima tikėtis materialinės naudos, nuolaidų prekėms, paslaugoms. Kita vertus, bus norinčių jumis pasinaudoti. Pasisaugokite sukčių, vagių. Atsargiai kelyje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje turėsite ką veikti, jeigu ieškote darbo, siekiate pripažinimo arba kažkur vykstate su tikslu pataisyti sveikatą. Regis, nestokosite drąsos ir ryžto siekti to, ko norite. Stenkitės nuoširdžiai, o ne dėl pasirodymo. Jūsų autoritetui tai išeis tik į naudą. Įmanoma, kad susižavėsite ar net įsimylėsite. Nuo savaitės vidurio gali pavykti atsikratyti dalies senų rūpesčių ar žalingų įpročių, ryšių. Gali paaiškėti, kas apsukresnis – jūs ar jūsų konkurentas. Savaitgalį nepasiduokite vartojimą, išlaidavimą skatinančioms reklamoms.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje nestigs aplinkinių dėmesio, gerų vilčių, ypač šou verslo atstovams, įvairių konkursų dalyviams. Gerą įtaką darysite vaikams. Seksis realizuoti kūrybinius gebėjimus, išbandyti save scenoje. Jausite, kad auga jūsų populiarumas. Tik neapsigaukite – oponentai nesnaudžia. Nuo trečiadienio geriau pajudės ir įstrigę ūkiniai, praktiniai reikalai. Visgi derėtų labiau saugoti sveikatą. Savaitgalis prasidės su saulės užtemimu ir jaunaties pradžia. Labai svarbu neaštrinti nesutarimų, branginti santykius.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje pravartu negailėti pastangų dėl geresnio šeiminio gyvenimo, patogesnės buities, santarvės namuose. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Savaitei įsibėgėjant, darysis vis smagiau, norėsis kūrybinės saviraiškos, meilės, pramogų. Smagu su jumis bus ir vaikams. Kita vertus, sveikata nėra stiprioji pusė ir reikėtų labiau pasisaugoti, nes susirgus prieš pat savaitgalį ar prasidedant jaunačiai, ilgokai neatsikratysite problemų. Tiktų pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą.

LIŪTAS

Savaitės pradžią išnaudokite skubiems darbams užbaigti, ypač susijusiems su komercija, reklama, mokslu, pervežimais. Tvarkykite informaciją, sisteminkite, analizuokite, darykite išvadas. Svarbu įvertinti savo teikiamos informacijos galimas pasekmes. Savaitės antroje pusėje tikėtina įtampa dėl jums nepatinkančių ar nepriimtinų nurodymų, susikertančių interesų. Dėmesio pareikalaus artimųjų reikalai. Savaitgalis gali patikrinti jūsų jausmus ir gebėjimus, populiarumą. Saugokite vaikus.

MERGELĖ

Šią savaitę neblogai seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių ar atsiskaitymų už paslaugas. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu ar žiniasklaida, transportu. Vis dėlto nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, bet nenori suteikti kažkokios informacijos, tarpininkauti. Gali nustebinti mylimas žmogus arba gerbėjas. Savaitgalį puoselėkite šeimos židinį, ryšius su giminaičiais. Nepriekaištaukite, kad jie sugriovė kokias nors jūsų iliuzijas Saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje asmeniniams poreikiams, pomėgiams skirsite nemažai dėmesio. Tačiau ir darbai neturėtų nukentėti. Kitų dėmesys, pripažinimas, ūgtelėjusi energija skatins jūsų aktyvumą. Būsite gana įžvalgūs dėl tų reikalų, kurie susiję su pinigais, turtu, verslu. Tikėtini pasikonsultavimai dėl teisės į nuosavybę, turto dalybų ar kt. Savaitgalį svarbu girdėti tai, ką kalba aplinkiniai bei galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai gali apgauti ar ilgam sužeisti. Verčiau tegul jie džiugina. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia tinkama meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams, labdarai, socialinei rūpybai. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų ar nuostatų. Gali kilti debatų su partneriais, augančia karta. Galbūt jie oponuos, maištaus. Galite patirti vidinę dilemą tarsi tektų pasirinkti vieną pusę iš dviejų priešiškų tarpusavyje. Savaitgalį apdairiai rinkitės perkamus brangius daiktus, dovanas, kad neliktumėte nusivylę pasirinkimu ir išlaidomis.

ŠAULYS

Šią savaitę gausūs kontaktai jus praturtins reikalingomis smulkmenomis, naudinga informacija. Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, gebėsite tai išradingai pademonstruoti. Savaitės viduryje gali paaiškėti, kad ne viskas atitinka faktus. Internetu galite užsisakyti nekokybišką prekę ir turėti vargo dėl jos grąžinimo. Prasidedant savaitgaliui, su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo šilčiau, nes kitaip ilgai neatsikratysite įtampos bei perduosite ją kitiems. Saugokitės vagysčių, infekcijų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę profesiniai, politiniai, finansiniai pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Pasitelkite kolektyvą, teikite ir svarstykite pasiūlymus, kaip optimizuoti veiklą. Regis, iš visų pusių pradės plūsti naudinga informacija. Jus gali nustebinti draugu laikyto asmens jausmai, poelgiai ar neįprastas laisvalaikio pasiūlymas. Artėjant savaitgaliui, didės infekcijų, apgaulių grėsmė. Savaitgalį geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, viešos saviraiškos. Pravartu daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui.

VANDENIS

Šią savaitę neblogai seksis bendrauti su išsilavinusia publika, įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija bei aplinkiniais. Noras padaryti įspūdį tikriausiai bus išpildytas. Antroje savaitės pusėje aktyviai darbuositės ir demonstruosite principingumą. Jūsų namiškiams tai tikrai nepatiks. Savaitgalį veršitės bendrauti, tačiau nebūtinai išeis į gera atsipalaidavimas didelėje draugijoje. Šiek tiek prilaikykite liežuvį ir piniginę.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje veikiausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Visgi yra vilties, kad palankiai spręsis reikalas, susijęs su pinigais, turtu, mokslu, meile ar suplanuota kelione. Savaitės viduryje gali būti sukritikuotas jūsų straipsnis, požiūris ar pasirinkimas. Mėgindami paveikti kitų mąstyseną ir apginti savo požiūrį, galite išeikvoti daug energijos. Savaitgalį ne pramogos bus galvoje. Atsiras rimtų pareigų ar problemų. Elkitės apdairiai, sąžiningai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite