Angle down Atgal

Arūnas Gelažninkas Dakaro „vienišiuose“ vėl podiumo viršuje

Paskutinė Dakaro diena lietuviams tikrai puiki. Sėkmingai finišavo ir antrą kartą Original by Motul klasės čempionu tapo Arūnas Gelažninkas.

 

„ Turim! Mes turim II-ąją pergalę! Dėkoju visiems už tokį didelį palaikymą. Siekite savo svajonių ir tikslų, viskas įmanoma, kai daug dirbi ir tiki savimi bei savo komanda! Linkėjimai iš finišo linijos ir susitinkame podiume. Ralis baigėsi. Paskutinis važiavimas, paskutinis finišas. Viso Dakaro ralio rezultatai: 1-a vieta Original by Motul! 28-a vieta bendroje įskaitoje“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė motociklininkas.

Iš karto po pergalės A. Gelažninkas pasidalijo savo emocijomis ir paasakojo, kad šios lenktynės nebuvo labai lengvos, nes antrą savaitę lenktynininką kankina skausmai ir tenka gerti vaistus.

Arūnas Gelažninkas - profesionalus lenktynininkas, skaičiuojantis jau 26 karjeros metus, 2019 m. pirmą kartą startavęs sunkiausiose pasaulio lenktynėse - Dakaro ralyje. Džiaugiasi pagerinęs Lietuvos motociklininkų rekordą tik startavęs šioje disciplinoje, o sėkmingai pasiekęs finišą 2021 Dakaro ralyje ir laimėjęs 1 vietą ''Original by Motul'' klasėje bei dar kartą pagerinęs Lietuvos rekordą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite