Angle down Atgal

Artimiausiu metu ketinama įsigyti dar 20 km aštrios vielos, naudojamos pasienyje

 Artimiausiu metu ketinama įsigyti dar 20 km koncertinos – aštrios vielos, naudojamos pasienyje su Baltarusija, teigia vidaus reikalų viceministras Vitalijus Dmitrijevas.

„Įsigysime dar 20 km ir taip eisime etapais (...) Planuojame atskiromis atkardomis“, – BNS penktadienį sakė viceministras.

Jis neatskleidė, kokiuose tiksliai pasienio ruožuose ketinama tiesti šią aštrią vielą.

„Nenoriu labai atskleisti, bet turime tokį rizikingą ruožą, kurį labiau stebime ir planuojame būtent į to ruožo atkarpas pradžiai visas priemones sudėti“, – teigė V. Dmitrijevas.

Jis pridūrė, kad tokiuose ruožuose ketinama panaudoti ne tik koncertiną, tačiau įsigyti papildomai dar ir tvorų.

„Tai yra ilgalaikiai procesai, bet mes esame identifikavę tuos ruožus ir dirbsime ties tuo“, – kalbėjo vidaus reikalų viceministras.

Aštrios vielos užtvara pasienyje su Baltarusija pradėta statyti prieš dvi savaites, reaguojant į pastaraisiais mėnesiais drastiškai išaugusią nelegalią migraciją. Barjerą, kuris, kaip tikimasi, padės pristabdyti migrantus, pradėjo statyti kariuomenė, vielos įsigijimu, įrengimu toliau rūpinasi Vidaus reikalų ministerija ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). 

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigė, kad iš viso numatyta įrengti barjerą 550 kilometrų pasienio ruože, vėliau bus statoma ir didesnė tvora, ji galėtų kainuoti apie 41 mln. eurų.

VSAT vadas  Rustamas Liubajevas prieš dvi savaites teigė, kad spygliuotos vielos užtvara galėtų būti visiškai įrengta per keletą mėnesių.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite