Angle down Atgal

Artėja Jurbarko krašto šventė

Liko mažiau nei mėnesis, kai Jurbarko mieste šurmuliuos tradicinė Jurbarko krašto šventė. Šiemet ji skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 410-osioms metinėms paminėti. Šventės programą sudarys įvairiose miesto erdvėse vyksiantys renginiai, kurie atspindės mūsų krašto tradicijas ir istoriją. Įdomi, turininga, gausi renginių, koncertų ir pramogų šventė truks net keturias dienas.

Gražiausi džiazo muzikos akordai skambės Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kiemelyje, muzikiniai Jurbarko rajono mėgėjų meno kolektyvų kūriniai – Jurbarko Dvaro parke. Čia vyks ir šventinis koncertas, kuriame pasirodymus atliks operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, dainininkas ir populiariosios estrados atlikėjas Kastytis Kerbedis bei unikali, laužanti muzikos stereotipus grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Šventę vainikuos ryškus ir modernus lazerių šou.  

Krašto šventėje netruks pramogų ir vaikams. Išskirtinė erdvė šeimoms, kurioje tėvai kartu su vaikais galės atrasti sau įdomios veiklos, bus įrengta kitapus Mituvos. Kitose miesto erdvėse šeimų taip pat lauks įvairūs sporto renginiai.

Šis tradicija tapęs renginys kasmet tampa didele švente ne tik patiems jurbarkiškiams, bet ir miesto svečiams. Šiuo metu vyksta paskutiniai paruošiamieji darbai tam, kad būtų galima kokybiškai paruošti šventę tokią, kokia ji yra suplanuota. Derinamas scenarijus, aktyviai repetuoja kolektyvai, seniūnijų bendruomenės. Tvarkomi žolynai, švarinama ir gražinama aplinka.

Greitu metu paskelbsime išsamią 2021 m. rugpjūčio 19–22 dienomis vyksiančios Jurbarko krašto šventės programą, tačiau jau dabar kviečiame dalintis šia žinia su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, buvusiais šio krašto gyventojais, kurie čia gimė, augo, mokėsi, dirbo. Svetingai laukiami svečiai iš visų Lietuvos kampelių. Tai galimybė susitikti, pabendrauti, pasidalyti prabėgusių dienų prisiminimais, pasidžiaugti kartu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite