Angle down Atgal

Arestovičius atskleidė gudrų Ukrainos ginkluotųjų pajėgų planą

Ukrainos kariuomenė „įviliojo“ Rusijos kariuomenę į spąstus Severodonetske. Priešas patiria nuostolių ir sulaukia sunkių kontratakų. 

„Dabar Rusijos vadovybę ištiko šokas, – savo socialinio tinko feisbuk paskyroje paskelbė prezidentūros vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius.

„Neseniai čia kalbėjau apie išaugusius priešo – Rusijos kariuomenės – operatyvinius ir taktinius įgūdžius. O dabar – stebėkite. Įtempėme Rusijos kariuomenę į spąstus Severodonecke, apsimesdami, kad „atiduodame miestą“, – rašo jis.

Anot Arestovičiaus, dabar Rusijos vadovybė yra šoke. Jie pranešė apie Severodonetsko „užėmimą“, o dabar sulaukė sunkios Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontratakos“, – pažymėjo prezidentūros vadovo patarėjas, nepaisant to, kad okupantai turi pranašumą aviacijoje ir artilerijoje.

„Mūsų kariai demonstruoja neįtikėtiną drąsą, o vadai – taktinius gabumus. Vyksta labai sunkios kovos. Rusijos vadovybė dabar meta visas turimas pajėgas, kad sulaikytų (atkreipkite dėmesį, ne užimtų – sulaikytų!) Severodonetską. Mūsiškiai dabar drasko priešus kaip liūtas, nepaisant jų ugnies jėgos“, – pridūrė Arestovičius.

Jis taip pat priminė, kad Ukrainos kariuomenė jau paėmė į nelaisvę okupantus, kaip buvo skelbta jau anksčiau. 

„Mūšis nesibaigė, - pažymėjo Arestovičius, - mūsų gynėjai ir toliau „plėšys“ priešą ir parodys tikrą meistriškumą, kurio priešas pavydi“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite