Angle down Atgal

ARATC Lazdijuose susidūrus su sunkumais, „Ekonovus“ tiesia pagalbos ranką

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui (ARATC) patyrus sunkumų vykdant savo sutartinius įsipareigojimus Lazdijuose ir laiku neišvežant susikaupusių atliekų, bendrovė „Ekonovus“ sutiko jam pagelbėti sprendžiant kilusią krizę. „Ekonovus“ ARATC paskolino savo spec. automobilį, kad perpildyti atliekų konteineriai būtų kuo skubiau ištuštinti ir Lazdijų gyventojai išvengtų tolimesnių nepatogumų.

„Vos tik sužinoję apie ARATC kilusius sunkumus, iškart pasiūlėme savo pagalbą. Vykdydami veiklą visuomet esame geranoriškai nusiteikę pagelbėti savo partneriams visoje Lietuvoje. Tikime, kad tik abipusiu supratimu grįstas bendradarbiavimas gali duoti naudos ne tik pačioms įmonėms, bet ir gyventojams. Šiuo atveju ARATC pagelbėsime Lazdijuose, kiek tik reikės, kol minėta problema bus išspręsta“, – sako atliekų tvarkymo bendrovės „Ekonovus“ generalinis direktorius Romas Draskinis.

„Ekonovus“ Lietuvoje yra viena didžiausių atliekų tvarkymo įmonių, į veiklą aktyviai įtraukianti šio sektoriaus inovacijas. Paslaugas „Ekonovus“ teikia didžiuosiuose šalies miestuose, aptarnaudama tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojus ir verslo įmones. Įmonė užsiima ne tik buitinių atliekų išvežimu, bet ir antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų išvežimu, pirkimu bei rūšiavimu; statybinių, didžiagabaričių atliekų išvežimu; gamybinių atliekų tvarkymu; pavojingų atliekų surinkimu ir kitomis atliekų tvarkymo paslaugomis.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite