Angle down Atgal

Ar turėtumėte užblokuoti savo buvusį mylimąjį? 5 priežastys, padedančios apsispręsti

Galbūt iš pasibaigusių santykių jums liko tik nuoskaudos ir vienas kitam išsakyti bjauriausi dalykai, tačiau kai reikia visiškai pamiršti žmogų, su kuriuo turėjote ateities planų, pasidaro sunku. Nepriklausomai nuo išsiskyrimo priežasties, pirmas žingsnis, kurį turėtumėte padaryti, tai socialinėje erdvėje užblokuoti nemalonius prisiminimus jums keliantį žmogų. Tačiau jei abejojate, ar turėtumėte blokuoti savo buvusįjį, ar ne, skaitykite toliau, kad sužinotumėte priežastis, kodėl turėtumėte tai padaryti.

Padarykite tai, kad galėtumėte judėti pirmyn

Po išsiskyrimo vienintelis žmogus, kuriuo turėtumėte rūpintis, esate jūs pats ir šis laikas yra geriausia proga pasveikti po jus įskaudinusių santykių. Nutraukę visus ryšius su savo buvusiu, padėsite sau judėti toliau tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Padarykite tai dėl vidinės ramybės

Ar išsiskyrimas buvo sunkus? Jei taip, tai kodėl kankinatės likdami draugais socialiniuose tinkluose? Jūs tikrai turėsite noro patikrinti savo buvusio partnerio anketą, o kai tai padarysite, prisiminimai užplūs ir vėl jus nuliūdins. Vienintelė išeitis – užblokuoti žmogų ir rasti vidinę ramybę sau.

Padarykite tai, kad nustotumėte vertinti, kaip klostosi jūsų ir jūsų buvusio gyvenimas po išsiskyrimo

Ar jis persikėlė į naujus namus? Ar jis bendrauja su kitomis merginomis? Su kuo jis išeina? Jei stebėsite, ką daro jūsų buvęs, imsite lyginti savo ir jo gyvenimą, o tai nėra gerai. Nuolatinis savo ir kitų gyvenimo lyginimas jums dar labiau pakenks.

Padarykite tai, kad netyčia nesiųstumėte buvusiajam žinučių

Jei jūsų buvęs vis dar tebėra jūsų draugų sąraše socialiniuose tinkluose, galite jausti pagundą nusiųsti jam žinutę. Viena taurė vyno ir galite neatsispirti minčiai pabendrauti. Vis dėlto, turėtumėte suvaldyti save ir to nedaryti, nes vėliau dėl šito savo poelgio gailėsitės.

Padarykite tai, jei jis jus apgavo

Nereikia du kartus pagalvoti prieš užblokuojant buvusįjį, jei jis jus apgavo. Tai vienas blogiausių dalykų, kuriuos galima padaryti savo antrajai pusei. Jei tai buvo padaryta vieną kartą, ar yra garantija, kad daugiau to nedarys? Pasitikėjimas tokiu žmogumi turėtų būti stipriai sušlubavęs, todėl užblokuokite jį nedelsiant, kol jis jums nespėjo pradėti „kabinti makaronų“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite