Angle down Atgal

Apvogtas viešasis miesto tualetas

Trečiadienį Kėdainių miesto seniūniją pasiekė nemaloni žinia – apvogtas Kėdainių miesto Janušavos aikštėje, šalia turgaus esantis miesto viešasis tualetas. Vagis nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą. Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti.

Pastebėjo administratorė

Tai, kad apvogtas viešasis miesto tualetas, pastebėjo centrinio turgaus administratorė Laima Vaicekavičienė. Moteris apie įvykį nedelsiant informavo viešuosius tualetus Kėdainiuose prižiūrinčią įmonę „Ecoservice projektai“.

„Na, žiūriu, kad krano nėra. Čia buvo, čia nėra. Kažkas nusuko, gal metalo prireikė, gal dar kam. Baisu, jau net iš tualetų tokius menkniekius vagia. Aš iškart paskambinau vadybininkui ir pranešiau, kas nutiko“, – paaiškino L. Vaicekavičienė.

Vagis nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą. Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti/ D. Kuprijanovo nuotr.
Vagis nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą. Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti/ D. Kuprijanovo nuotr.

Darbas sustojo

Bendrovės „Ecoservice projektai“ vadybininkas Einaras Stankus apie incidentą viešajame miesto tualete informavo Kėdainių miesto seniūniją. 

Kol seniūnijos specialistai nupirko reikiamas dalis, kol tvarkė tualetą, praėjo visa diena. Tad tualetas tądien jau buvo užrakintas – žmonės juo naudotis negalėjo. 

Užkliuvo ne pirmą kartą

Viešieji miesto tualetai užkliūva ne tik vagims, bet ir vandalams. Štai prieš dešimt dienų buvo suniokotas tualetas, esantis prie Skongalio poilsiavietės.

Vieną rytą buvo pastebėta, kad tualeto durys, lauko sienos, vidus, veidrodis yra išpiešti dažais. Ant durų buvo matomos raidės D ir Z. Viduje prikeverzota įvairių inicialų.

Seniūnija dėl valstybės turto niokojimo kreipėsi į policiją. Pareigūnai atlieka aplinkybių patikslinimą.

Šią vietą stebi vaizdo stebėjimo kameros, tad tikimasi, kad jos padės išaiškinti niekadėjus ir jiems teks paploninti piniginę.

Sunku rasti žodžių

Su policijos pareigūnais  dėl tokių ir panašių įvykių bendraujantis miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad jam tiesiog sunku rinkti žodžius, kuriais jis norėtų kreiptis į tokius asmenis.

„Nežinau net ką pasakyti, man sudėtinga kalbėti apie tai, kas ir kaip tokius žmones išauklėjo. Kam gali užkliūti tualetas? Kam jį niokoti? Vogti menkniekius, gadinti? Ar nemaloniau užeiti į švarų, gražų tualetą?

Žinot, per tiek metų darbo jau svyra rankos. Kiek besistengtum, vis atsiranda, kas suolus išvarto, kas stoteles išdaužo, kas dar ką pridirba.

Keista, kad žmonės niokoja savo turtą. Turtas yra mūsų valstybės, jis yra įrengtas už mūsų visų pinigus, todėl niokodami šį turtą, žmonės niokoja savo pinigus. Atstatyti ir taisyti tai reikia už mūsų visų pinigus“, – nusivylimo neslėpė V. Petraitis.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite