Angle down Atgal

Aptarti jaunimo politikos įgyvendinimo klausimai

Balandžio 8 d. ir 27 d. Pakruojo verslo informacijos centro direktorė Sonata Falkauskaitė-Baltakienė ir Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Dijana Samuitytė lankėsi Pakruojo „Atžalyno“, Linkuvos ir Žeimelio gimnazijose, Pakruojo „Žemynos“ progimnazijoje, Balsių ir Lygumų pagrindinėse mokyklose, kur bendravo su mokyklų administracijų atstovais, mokytojais ir jaunimu dėl jaunimo verslumo skatinimo ir aktyvaus jaunimo dalyvavimo ir įsitraukimo į Lietuvos Junior Achievement programų įgyvendinimą.

Aptartas savanoriškos veiklos ir pilietiškumo skatinimas, mokinių savivaldų veikla, jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programa, Jaunimo metams skirti renginiai.

Pakruojo verslo informacijos centras įgyvendina Jaunimo verslumo skatinimo programą, finansuojamą iš Pakruojo rajono savivaldybės lėšų. Programos tikslas – įtraukti kuo daugiau švietimo įstaigų į mokomųjų bendrovių veiklą, organizuoti Jaunojo kolegos dienas, organizuoti vizitus į Pakruojo verslo įmones, suteikti jaunimui verslo pradmenų žinių, padėti orientuotis verslo aplinkoje. Verslumo ugdymo priemones  pagal Junior Achievement programas jau  įgyvendina Linkuvos gimnazija, Pakruojo „Atžalyno” gimnazija, Pakruojo „Žemynos” progimnazija.

Pakruojo verslo informacijos centro direktorė Sonata Falkauskaitė-Baltakienė,
Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė) Dijana Samuitytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite