Angle down Atgal

Aptartas dviračių sportas

Spalio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis. Kartu su juo susitikime dalyvavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro treneriai Inga ir Viktoras Češuliai.  

Savivaldybės vadovams buvo pristatytos dviračių sporto naujienos, pastaruoju metu vykę čempionatai, svarbios varžybos. Kaip sakė Darius Levickis, su Ignalinos savivaldybe federacija norėtų ir toliau palaikyti draugiškus santykius ir tikisi palaikymo bei finansinio prisidėjimo ateityje organizuojant kraštą garsinančius renginius. 

Federacijos prezidentas džiaugėsi Ignalinoje vykstančiomis jaunųjų dviratininkų treniruotėmis, jų sėkmingais startais, o ypač įspūdingais Ingos Češulienės sporto pasiekimais. ,,Inga šiuo metu yra antra tokio aukšto lygio sportininkė Lietuvoje ir mes tikimės, kad ji mūsų šaliai atstovaus visose prestižinėse varžybose. Tam reikalingas ir savivaldybės palaikymas“,– sakė D. Levickis. 

Šią vasarą Inga Češulienė tapo Baltijos dviračių plento čempionato  nugalėtoja moterų elito grupėje. Praeitais metais Lietuvos dviračių plento čempionato grupinėse lenktynėse Inga tapo šalies čempione.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite