Angle down Atgal

Apklausa: kokios kalėdinės eglės įžiebimo šventės nori kaišiadoriečiai?

Atsižvelgdama į epidemiologinę situaciją bei visoje šalyje galiojančius apribojimus, Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja, kad šiais metais tradicinė Kalėdinės eglės įžiebimo šventė Teofiliaus Matuliono aikštėje nevyks. Tačiau, vertindami ilgametes tradicijas bei išnagrinėję kitų šalies savivaldybių praktikas, galime pasiūlyti dvi alternatyvas.

Pirmoji – Kaišiadorių kultūros centras galėtų organizuoti trumpą virtualią transliaciją internetu, kurią visus kviestume stebėti namuose. Antroji – alternatyva tiesiog įžiebti eglę iš anksto nepaskelbtu laiku ir neorganizuojant jokio renginio.

Kadangi tradicinio renginio aikštėje nebus, o dėl kitų alternatyvų įvairios nuomonės dažnai skiriasi, todėl mums svarbi Jūsų, Kaišiadorių miesto gyventojų, nuomonė ir bendras sutarimas – ar, vengdami susibūrimų viešosiose erdvėse ir laikydamiesi visų reikalavimų organizuojame virtualų eglutės įžiebimą ir transliaciją internetu gruodžio 8 d. 18 val., ar vis dėlto sutiktumėte, kad šiais metais joks eglutės įžiebimo renginys nebūtų organizuojamas.

Kviečiame dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę: https://apklausa.lt/f/apklausa-del-kaledines-egles-iziebimo-sventes-kaisiadoryse-ncfja4p/answers/new.fullpage

Apklausa vyks iki gruodžio 4 d. 9 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite