Angle down Atgal

Apie meškį Arnoldą, baimę ir vaikus

Balandžio 14 d. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos III C klasės mokiniai dalyvavo virtualioje valandėlėje „Istorijos pažįstamos ir vaikams“, organizuotos Zarasų viešosios bibliotekos. Klausėsi rašytojos Evelinos Daciūtės sukurtos istorijos „Baimė ir medinis arkliukas“, nutikusios meškiui Arnoldui. Istorija ypatinga tuo, kad taip atsitinka ne tik meškiams, bet ir BEVEIK visiems vaikams. Dažnokai netgi suaugusiesiems, kai juos aplanko baimės ir kitokie baubai.

Mažieji klausytojai, išklausę skaitomą istoriją, patys papasakojo apie savo mažas ir dideles baimes, kurios vaikams augant paslaptingai išnyksta užleisdamos vietą naujoms. Taip nutiko ir Nojui, kuris anksčiau bijojo gyvačių, o dabar bijo vorų. O kai kada juoda baimė tampa ir visai nebebaisia, tereikia tik kažką apsikabinti, kaip darydavo meškis Arnoldas gavęs dovanų medinį arkliuką.

Vaikai ne tik pasipasakojo, bet ir nupiešė tai, kas juos baugina ar neramina, šalia nupiešdami ir tai kas juos džiugina. Gal šalia DŽIAUGSMO jų BAIMĖS sumažės ar visai išnyks.

Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos autorės

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite