Angle down Atgal

Apie Kauno apygardos teismo užminavimą pranešusiam 33 kartus teistam vyrui paskelbtas dar vienas nuosprendis

Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmuose vakar paskelbtas nuosprendis V. A. dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų.

V. A., atlikdamas terminuotą laisvės atėmimo bausmę Laisvės atėmimo vietų ligoninėje, 2020 m. gruodžio 17 d. apie 9.30 val., iš stacionaraus telefono aparato, esančio Laisvės atėmimo vietų ligoninės 6-ajame korpuse, paskambino Kauno apygardos teismo telefono numeriu ir pranešė apie Kauno apygardos teismo pastato užminavimą, taip melagingai pranešė apie visuomenei gresiantį pavojų dėl ko buvo sutrikdyta Kauno apygardos teismo veikla, iš pastatų evakuoti žmonės.

V. A. kaltu prisipažino visiškai ir paaiškino, kad 2020 m. gruodžio 17 d. apie 9.30 val. jis su kito nuteistojo kortele iš taksofono aparato paskambino į Kauno apygardos teismo raštinę. „Nurodo, kad paskambinti į apygardos teismą ir pasakyti, kad pastatas užminuotas, jo paprašė pareigūnas ir dar vienas pareigūnas, kurio pavardės neatsimena.“ – rašoma teismo nuosprendyje.

Skirdamas bausmę V. A., teismas atsižvelgė į tai, kad jis ankščiau teistas 33 kartus, naują nusikalstamą veiką padarė atlikdamas laisvės atėmimo bausmę, pataisos įstaigos charakterizuojamas neigiamai.

Teismas V. A. už šį nusikaltimą skyrė 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Subendrinus su ankstesniu nuosprendžiu, jam paskirta galutinė - 9 metų 10 dienų  laisvės atėmimo bausmė.

„Visos aplinkybės, apibūdinančios padarytą nusikalstamą veiką, kaltinamojo V. A. asmenybę, jo turtinę, socialinę padėtį, leidžia manyti, kad jam už padarytą nusikalstamą veiką skirtina sankcijose numatyta terminuota laisvės atėmimo bausmė.“ – konstatavo teismas.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui, skundą paduodant per Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite