Angle down Atgal

Apie „gyvates“ ir „gyvulius“ – linksmai (4)

Kiekvienos poros gyvenime būna momentų, kai vyras tranko durimis, įsitikinęs, kad vedė gyvatę, o raudanti žmona šaukia, kad jos vyras – gyvulys. Tikrai nėra taip, kad vyras žmonos nemyli, negerbia, ar kad ji nepakankamai maloni ar įdomi. Žinoti, kad skirtingas pasaulio matymas nėra nemeilės išraiška, labai svarbu.

Ką daryti su visa griaunančiu pykčiu?

Ką žmonės daro su savo pykčiu? Vieni valgo, kiti meldžiasi, treti sportuoja, šveičia kambarius, paguli vonioje, pakeičia aplinką, išvažiuoja į darbą, rašo piktus laiškus, išsikeikia automobilyje, verkia ir pan.

Tačiau, kai esi pykčio bomba, labai gerai yra suprasti, kad esi bomba. Tada turi galvoti, ką su tuo jausmu daryti. Pykti yra normalu, šis jausmas nėra nuodėmė. Blogiau yra užrauginti pyktį, sakyti, kad esi labai labai gera ir nepyksti. Galima sau pačiai leisti pasakyti, kad kažką užmušiu, papjausiu. Aišku, kartais smagiau, kai viena ausim kaltininkas girdi, bet geriau - sau pačiai.

Kai jauti, kad tuos sprogsi, turi įvertinti, ką tau padarė, ką tu padarei ir susivokti. Kai, pavyzdžiui, iššveitei visus namus ir truputį pyktis atlėgo, galima tam „gyvuliui“ išdėstyti padėtį nebelabai aršiai, papasakoti, kaip jautiesi ir kodėl.

O geriausia išsiaiškinti, kas labiausiai siutina, kai būnate ramybės būsenos abu. Tada galima judėti toliau.

Nes tikrai nėra taip kad vyras žmonos nemyli, negerbia, ar kad ji nepakankamai maloni ar įdomi. Žinoti, kad skirtingas pasaulio matymas nėra nemeilės išraiška, labai svarbu.

Visko pakanka

Yra teorija, kuri sako, kad mes visada visko turime, ko mums reikia. Jei santykiuose kažko trūksta, pagyrimų, įvertinimo, tą galima gauti iš brolių, seserų, mamos, tėčio, draugų. Pasakius sau: „Visko pakanka“, – tikrai visko tampa pakankamai.

Jei žmona negerbia vyro, jis taip reikalingą pagarbą gal gauna iš vaikų, sesers, tėvų ir jam to pakanka. O jei vyras negiria žmonos, ją galbūt nuolat giria mama, ir to žmonai pakanka. Jai nereikia vyro pritarimo, nes jai visko pakanka. Todėl moteris nealpsta ir nemiršta, nes ji visko turi, ko reikia. Ne iš vyro, bet iš tėvų šeimos.

Todėl šeimoje reikia pagalvoti, ko žmona nori iš vyro, ko vyras nori iš žmonos ir ką turiu paaukoti, kad ir vienas ir kitas būtų laimingas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite