Angle down Atgal

Apie futbolą Zarasuose ir Dusetose

Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) projekto dėka jau antri metai mergaitės ir berniukai gali lankyti futbolo būrelį. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Nuo 2019 rugsėjo vaikų prisirinko tiek daug, kad teko grupes padalinti į dvi dalis.

Jau tapo tradicija surengti tarpklasines futbolo varžybas visiems abiejų mokyklų pradinių (o šiemet ir priešmokyklinio ugdymo grupių) klasių vaikams. Varžybose gali žaisti visi norintys vaikai. Tik su viena sąlyga – komandoje turi būti ir mergaitės, ir berniukai, jeigu ne, tai komanda negali kovoti dėl apdovanojimų. Tai paskutinėse varžybose tokių komandų nebebuvo.

Varžybas teko organizuoti net tris dienas, nes vaikų susirinko kone trys šimtai. Žaisti užsirašė 57 komandos po 4 žaidėjus, o sirgalių suskaičiuoti nepavyko. Futbolo buvo tikrai daug, be to visi renginio dalyviai galėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose ir žaidimuose bei laimėti tokius pačius prizus, kaip ir futbolininkai. Pirmą kartą nugalėtojus išskyrėme apdovanodami juos medaliais. Visi dalyviai ir konkursų nugalėtojai apdovanoti prizais. Taip pat vaikų futbolo komandos gavo naujų kamuolių treniruotėms ir naujas futbolo aprangas, kuriomis pasipuošę dalyvaus tarpmokyklinėse ir respublikinėse varžybose.

Vaikai vienbalsiai sakė, kad tokie renginiai labai reikalingi jų mokyklose, labai jiems patinka ir jame tiek daug dalyvių tik todėl, kad gali dalyvauti ir mergaitės. Dar sakė, kad labai lauks kito tokio renginio ir, tikiu, jame sulauksime dar daugiau komandų.

Šį renginį parėmė Lietuvos masinio futbolo asociacija „Moterys už futbolą“ paramos fondo prizais, futbolo klubas „FK Liepsna“, Dusetų sporto klubas „Ainiai“. Nuoširdus Jiems AČIŪ.

Zarasų ir Dusetų vaikų futbolo būrelių treneris Rimas Vaitukaitis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite