Angle down Atgal

Apdovanoti geriausiai pasirodę „Atliekų kultūros“ egzamine

Šiandien grupei Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos moksleivių merė Edita Rudelienė įteikė padėkos raštus. Apdovanotos merginos aktyviai dalyvavo ir gerai pasirodė „Atliekų kultūros“ egzamine, kurį surengė Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras. („VAATC“).

Apdovanojimai buvo įteikti Rūtai Jurkevičiūtei, Vilmai Baltrušaitytei, Miglei Danilkevičiūtei. Jie taip pat skirti Lentvario Motiejaus Šimelionio ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijos moksleivėms Austėjai Dobrovolskaitei, Gabijai Belekevičiūtei.

Balandžio 30 d. visi Lietuvos gyventojai galėjo laikyti pirmą kartą vykdytą „Atliekų kultūros“ egzaminą. Mintis įgyvendinti šią iniciatyvą kilo Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro („VAATC“) darbuotojams – jie žmonėms, dėl karantino sėdintiems namuose, norėjo pasiūlyti prasmingą laiko praleidimą. Pasak organizatorių, egzamino metu buvo galima ne tik pasitikrinti žinias atliekų tvarkymo srityje, bet ir išmokti ką nors nauja.

„Atliekų kultūros“ egzamine dalyvavo per 5 tūkst. gyventojų iš įvairių Lietuvos kampelių. Šiame egzamine dalyvavo ir beveik 100 Trakų rajono gyventojų. Aktyviausi buvo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokiniai ir mokytojai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite