Angle down Atgal

Anykštėnai kviečiami dalyvauti Jaunimo Europos komandos narių atrankoje

Prasidėjo naujų Jaunimo Europos komandos narių atranka, kuri vyks iki birželio 25 dienos. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ieško aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.

Kaip vyksta atranka?

Iki 2020 m. birželio 25 d. norinčius dalyvauti atrankoje kviečiame registruotis ČIA.

Birželio 29 d. paskelbsime į antrą atrankos etapą patekusius dalyvius, kurie gaus papildomas užduotis. Numatoma, kad galutiniai atrankos rezultatai paaiškės iki liepos 17 d.

Komandos narius atrinksime taip, kad būtų vienodai atstovaujamos lytys ir amžiaus grupės. Pirmenybę suteiksime tiems kandidatams, kurie gyvena arba daugiausia laiko praleidžia tuose miestuose (miesteliuose), kur šiuo metu nėra Jaunimo Europos komandos narių (sužinok, kuriuose miestuose jau yra veikiančių JEK narių).

Veikla Jaunimo Europos komandoje nėra rekomenduojama baigiamosios klasės mokiniams, galimos išimtys tik ypač motyvuotiems kandidatams, kurie planuoja ateinančius dvejus metus pasilikti gyventi tame pačiame mieste.

Atrinktus kandidatus pakviesime į Jaunimo Europos komandos įvadinius mokymus, kurie vyks nuo 2020 m. rugpjūčio 24 d. iki rugpjūčio 28 d. Vilniuje ir mokymų centre „Daugirdiškės“. Mokymų programa bus patikslinta. Dalyvavimas mokymuose yra privaloma narystės JEK sąlyga.

Atrinkti naujieji Jaunimo Europos komandos nariai pasirašys susitarimą, kuriame apibrėžti narystės komandoje laikas (paprastai 2 metai), misija ir užduotys.

Kas yra Jaunimo Europos komanda?

Jaunimo Europos komanda yra 15–22 metų amžiaus informacijos skleidėjų, pristatančių ES temas savo bendraamžiams, tinklas Lietuvoje. Šios komandos tikslas – padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kiekvienam iš mūsų. Jaunimo Europos komanda ne tik domisi ES veikla, bet ir perteikia savo žinias kitiems.

Daugiau informacijos apie Komandą, veiklas bei vykdomą atranką rasiteEuropos Komisijos atstovybės Lietuvoje interneto svetainėje.

Jaunimo Europos komandos veiklą koordinuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Kontaktinis asmuo – Aneta Stankevičienė (el. p. aneta.stankeviciene@ec.europa.eu).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite