Angle down Atgal

Anykščiuose sulaikytas neblaivus greitosios medicinos pagalbos vairuotojas (dar atnaujinta)

Trečiadienį Anykščiuose sulaikytas neblaivus greitosios medicinos pagalbos (GMP) vairuotojas.

Pasak Utenos apskrities policijos, 1962 metais gimusiam GMP automobilio „VW Transporter“ vairuotojui apie šeštą valandą vakaro Ramybės gatvėje buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,8 promilės.

Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Anykštą“ informavo, kad  greitosios pagalbos automobilis priklauso Anykščių ligoninei, o vairuotojas, kuriam buvo nustatytas girtumas, yra ligoninės ūkio dalies darbuotojas.

Anykščių rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkas Valdas Palionis „Anykštai“ sakė, kad policijai apie kelyje įtartinai manevruojantį greitosios pagalbos automobilį pranešė gyventojai.

„Greitosios pagalbos automobilis važiavo nuo Troškūnų pusės į Anykščius. Vairuotojas, kuriam buvo nustatytas sunkus girtumas, kuomet atvyko policijos pareigūnai jau buvo  pastatęs transporto priemonę garaže,  išlipęs iš automobilio“, - sakė V.Palionis.

V.Palionio duomenimis, greitosios pagalbos automobilio vairuotojas važiavo vienas.

„Duomenų, kad būtų kažką vežęs nemačiau“, - sakė jis.

Pasak V.Palionio, greitosios pagalbos automobilio vairuotojui gresia nbaudžiamoji atsakomybė.

Anykščių rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkas V. Palionis sakė, kad tai „eilinis įvykis“.

„Gal tik automobilis neeilinis. Pagal statistiką, ikteisminiai tyrimai, kuriuos pradedame dėl neblaivių vairuotojų, patenka „į ketvirtuką“, - tęsė jis.

V.Palionis sakė nepamenantis atvejo, kad Anykščių rajone būtų buvęs sulaikytas neblaivus greitosios pagalbos automobilį vairuojantis asmuo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite