Angle down Atgal

Anykščiuose – lengvatos verslui, lauko kavinės atleidžiamos nuo vietinės rinkliavos

Anykščių rajono savivaldybės taryba gegužės pabaigos posėdyje priėmė sprendimą atleisti verslo subjektus nuo vietinės rinkliavos mokesčio už leidimo išdavimą prekiauti ir (ar) teikti paslaugas lauko kavinėse prie esamų stacionarias maitinimo paslaugas teikiančių kavinių, restoranų, picerijų ir pan. Ši lengvata taikoma nuo sprendimo įsigaliojimo datos iki 2021 m. birželio 1 d.

Lietuvoje paskelbus valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (Covid-19), karantino metu kavinių, restoranų, picerijų ir kitų maitinimo paslaugas teikiančių įstaigų veikla iš dalies buvo apribota. Dėl šios situacijos verslo subjektai, teikiantys maitinimo paslaugas, patyrė nuostolių. Todėl Anykščių rajono savivaldybės taryba nusprendė neimti mokesčio lauko kavinėse, kurios įrengtos ant laisvos valstybinės miesto žemės, už leidimo išdavimą prekiauti ar teikti paslaugas šalia verslo subjekto stacionarias maitinimo paslaugas.

Visus norinčius teikti minėtas paslaugas ir įsikurti kuo plačiau, įvairius viešųjų erdvių kampelius su lauko baldais pripildyti gerojo lankytojų šurmulio, prašome parengtas schemas, projektus, mažosios architektūros išdėstymo schemas, projektus pateikti Architektūros ir urbanistikos skyriui dėl konkrečios vietos parinkimo pritarimui gauti.

Anykščių r. savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite