Angle down Atgal

Anykščių rajono abiturientų „sąskaitoje“ – jau keturi šimtukai

Pagrindinė 2021 m. brandos egzaminų sesija baigėsi – liepos 2 d. abiturientai laikė paskutinį fizikos egzaminą.

Šiuo metu yra gauti pirmieji rezultatai: biologijos, geografijos ir vokiečių kalbos egzaminų. Anykščių rajono savivaldybės administracija skelbia, kad šių egzaminų rezultatai džiugina: visi laikę, egzaminus išlaikė, gauti du 100-ukai – po vieną geografijos ir biologijos egzaminų.

Po daugelio metų pertraukos šiais metais rajone buvo laikytas ir išlaikytas vokiečių kalbos egzaminas.

Liepos 15 d. gauti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatai. Chemijos ir IT egzaminus išlaikė visi laikiusieji abiturientai, lietuvių kalbos ir literatūros egzamino neišlaikė 8,66 proc. (respublikos vidurkis 8,64 proc.), matematikos egzamino neišlaikė 14,75 proc. (respublikoje – 15,22 proc.).

Šiais metais šių egzaminų rezultatai yra geresni lyginant su 2020 m. rezultatais – mažiau neišlaikiusiųjų.

Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino gauti du 100-ukai. Visus šimtukus gavo Jono Biliūno gimnazijos abiturientai. Taip pat lietuvių kalbos ir literatūros egzamino balų vidurkis yra šiek tiek aukštesnis už respublikos (atitinkamai 46,48 / 46,38). 

Jau kelinti metai iš eilės džiugina IT egzamino rezultatai – šiais metais šio egzamino balų vidurkis 66,44, kai respublikoje –  47,69.       

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite