Angle down Atgal

Anykščiai kuria laisvę, skelbia laisvę, švenčia laisvę!

Kovo 11-ąją būkime visi kartu! Svarbiausią Laisvės šventę ne tik minėkime, bet ir nuoširdžiai švęskime, pajuskime vienybės ir bendrystės nuotaiką!

Laisvės vėjo malūnėlis – valstybės atkūrimo ir šios šventės simbolis! Kovo 11-ąją Laisvės vėjo malūnėliais papuoškime savo miestų, miestelių ir kaimų erdves. Laisvės vėjo malūnėlis lai lydi visus šventinius dienos renginius!

Kovo 11 dienos renginiai Anykščiuose:

11 val. Mišios Šv. Mato bažnyčioje

12.30 val. Laisvės eisena nuo A. Vienuolio g. Apžvalgos aikštelės iki A. Baranausko aikštės.

Prieš eiseną Anykščių miesto vėliavos iškėlimas A. Vienuolio g. ir Troškūnų g. sankirtoje įrengtoje žiedinėje sankryžoje – tai Anykščių vadovų klubo dovana miestui.

13 val. Valstybinės vėliavos pakėlimas prie paminklo Laisvei

14 val. Filmo premjera „Baladė apie stovinčiąją ant tilto“ Anykščių kultūros centre

18 val. Bendrystės ir Laisvės vakarienė A. Baranausko a. prie paminklo Laisvei

Vakarienė kitaip! Laisvę švęskime kartu, dalindamiesi pasakojimais, patirtimis ir gera nuotaika. Šventinį vakarą kviečiame trumpam išeiti iš namų, atsinešti savo vakarienę ir jungtis prie bendro šventinio stalo A. Baranausko aikštėje skambant grupės „Ūkanose“ ir multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio muzikai!

20 val. – Šventinis fejerverkas!

Saugant save ir kitus dalyvauti renginiuose nerekomenduojama šiems asmenims:

- Turintiems peršalimo ligų simptomų (pakilusi kūno temperatūra, čiaudėjimas, gerklės skausmas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas ir pan.).

- 14 d. laikotarpyje grįžusiems iš užsienio šalių, kuriose nustatytas COVID -19 plitimas. Šalių sąrašas: naujausia informacija Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto puslapyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite