Angle down Atgal

Anglijos policija už grotų pasiuntė pavojingą lietuvį: bėdų su teisėsauga turėjo ir tėvynėje

Lietuviui, įvykdžiusiam du apiplėšimus Jeovilio miestelyje Anglijoje, skirta šešerių metų laisvės atėmimo bausmė, praneša Avono ir Somerseto policija.

Penktadienį, lapkričio 12 dieną, Tauntono teisme nuteistas Valentinas Michailovas. Lietuvis pripažintas kaltu dėl daugybės nusikaltimų.

Rugpjūčio 15-ąją V. Michailovas užpuolė žmogų, kurį privertė nueiti prie bankomato ir išsiimti tam tikrą sumą grynųjų. Pasisavinęs svetimus pinigus, lietuvis pasišalino.

Po dviejų dienų paryčiais jis įsiveržė į to paties asmens namus, o nukentėjusysis pastebėjo V. Michailovo rankose peilį. Vyras, grasindamas peiliu, vėl privertė auką iš bankomato pasiimti pinigų ir juos pasiėmęs vėl pasišalino.

Rugpjūčio 20–21 d. naktį kitas asmuo pranešė, kad buvo įsilaužta į jo namus. Policijai peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus, paaiškėjo, kad ir čia pasidarbavo tas pats lietuvaitis.

Teisėjas Jamesas Townsendas, skirdamas bausmę, pažymėjo, kad 24-erių V. Michailovas anksčiau buvo teistas už įvairius nusikaltimus gimtojoje Lietuvoje.

Konsteblis Jimas Cardas žiniasklaidai sakė, kad Michailovas yra pavojingas nusikaltėlis, panaudojęs jėgą ir ginklą, du kartus per kelias dienas apiplėšęs nieko jam nepadariusį žmogų.

„Niekas neturėtų jaustis nesaugus savo namuose ir Michailovas, darydamas šiuos nusikaltimus, nejautė jokios sąžinės graužaties. Sveikiname jam paskirtą šešerių metų bausmę ir suvaržymus, kuriais ateityje bus apsaugotos nekaltos aukos“, – teigė konsteblis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite