Angle down Atgal

Alytuje dar dviems asmenims nustatytas koronavirusas

Žinią apie dar du naujus atvejus pranešė Alytaus miesto meras.

Nerijus Cesiulis skelbė: „Dar dviems alytiškiams diagnozuotas COVID-19. Taigi jau penkiolika mūsų miesto gyventojų. Kur jie lankėsi - dabar aiškinasi Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Tačiau turime suprasti, kad užsikrėtusiųjų skaičius neabejotinai didesnis, ne visi jaučia simptomus ir kreipiasi pagalbos.

Balandžio 1-oji - o šiandien nesutikau nė vieno, kas pajuokautų ar apgautų. Bet pradžiugino.

Pavyzdžiui, alytiškis Petras Sabaitis. Jis vaikšto po daugiabučius ir dezinfekuoja laiptines. Nemokamai. Savo noru. Ir be kažkokių fanfarų. Petrai, Jūs esat Alytaus garbė!

Savivaldybės savanorių pajėgos taip pat plečiasi nuo 17 iki 28 žmonių iš švietimo, kultūros, teisės, buhalterijos, architektūros ir kitų skyrių: kas budi mobiliame koronaviruso tyrimų punkte, kas tikrina saviizoliacijoje esančius žmones, kas rūpinasi apsaugos priemonių logistika - užsakymu, paskirstymu ir tiekimu tiems, kam reikia labiausiai: pirmiausia medikams, o paskui ir kitoms įstaigoms. Savanoriai, Jūs esate pavyzdys mums visiems!

Stotelėse laukdami autobuso žmonės kosti, čiaudi, krenkščia ir taip toliau. Todėl bent kartą per dieną dezinfekuojame visas autobusų stoteles. Mokslas iki šiol tiksliai nepatvirtino, kiek laiko koronavirusas išlieka gyvas ant paviršių - nuo kelių valandų iki kelių dienų. Vadinasi, dezinfekuoti tokias viešas susibūrimo vietas - būtina.
Miesto savivaldybė taip pat dezinfekuoja daugumos bendrabučių bendrasias erdves (laiptines, virtuves, wc ir k.t.)

Ai, tiesa, pokštas buvo vieno portalo. Kad eisiu į Seimą, kad vesiu partiją į priekį ir tapsiu premjeru. Būtų labai juokinga. Bet gal ne pandemijos metu.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite