Angle down Atgal

Alsėdžių gaisrinę pasiekė padidinto pravažumo automobilis

Alsėdžių gaisrinę pasiekė padidinto pravažumo „Iveco Magirus“ automobilis.

Gruodžio 2 dieną prie Alsėdžių gaisrinės susirinko bene visi Plungės rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos Alsėdžių ugniagesių komandos vyrai. Diena jiems buvo neeilinė, mat tarnybos direktorius Vladas Šimkus pranešė, jog iš Vilniaus išvyko ir iki pietų miestelį turi pasiekti Alsėdžių gaisrininkams nupirktas padidinto pravažumo automobilis „Iveco Magirus“!

Alsėdžių gaisrininkams tekęs automobilis – nenaujas, pagamintas 1989 metais, Vokietijoje tarnavęs savanoriams, kurie talkina vietos ugniagesiams, nuriedėjęs viso labo tik 28 tūkst. kilometrų, talpinantis 2,5 tonas vandens.

Apžiūrėti gaisrinio automobilio atvyko Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas. Būtent iš Savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo lėšų, siekiant sustiprinti savivaldybės priešgaisrinę saugą, ir buvo nupirktas alsėdiškiams tekęs automobilis, su pardavėju sutarus, kad pusė automobilio sumos bus sumokėta šiais, o kita pusė – ateinančiais metais. Automobiliui įsigyti buvo numatyta skirti 24 tūkst. eurų.

Kaip pažymėjo Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas, Plungės rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos vadovas V. Šimkus dėl būtinybės įsigyti patikimesnį ir gerai sukomplektuotą automobilį kreipėsi dar šių metų pavasarį. Automobilį, kuriuo iki šiol naudojosi Alsėdžių ugniagesių komanda, dėl įvairių gedimų tekdavo taisyti kelis kartus per metus. Rugsėjo mėnesį M. Kaunas kartu su Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėja Živile Bieliauskiene įvertino Šateikių, Platelių, Žemaičių Kalvarijos, Žlibinų, Kulių ir Alsėdžių ugniagesių komandų automobilių būklę. Nupirkus automobilį alsėdiškiams, senojo jų automobilio atsisakyti neskubama, jis bus perkeltas į rezervą.

Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas pasidžiaugė, jog šiemet atsirado galimybė skirti lėšų svarbiai sričiai – specialiajam automobiliui įsigyti. Geresnių automobilių taip pat jau reikėtų ir Kulių bei Žemaičių Kalvarijos ugniagesių komandoms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite