Angle down Atgal

Aktorius prieš mirtį žada išdalinti pinigus

Britų kino žvaigždė Danielis Craigas pareiškė, kad per gyvenimą sukauptus turtus verčiau išdalins svetimiems nei paliks savo vaikams – jiems neuždirbti milijonai esą tik pakenktų.

Legendinio britų agento Jameso Bondo vandens atlikėjas (53 m.) viešai patvirtino, kad po jo mirties sukauptų milijonų vaikai nepaveldės – pinigai bus išdalinti ir jo šeimos nariams ir žmonėms, kuriems reikia pagalbos.

Toks padalijimas, anot aktoriaus, yra teisingiausias, nes žmonių, kuriems būtina pagalba, netrūksta, o jo vaikams didžiulės paveldėtos sumos greičiau pakenktų kaip perteklinis ir iš niekur atsiradęs turtas.

„Nepaliksiu didelių sumų ateinančioms kartoms. Manau, kad toks palikimas yra gana varginantis“, - žurnalui „Candis“ kalbėjo britas.

Jis augina dvi dukras – vyresnėlę Ellą, kurios susilaukė su pirmąja žmona Fiona Loudon ir dabartinės sutuoktinės Rachel Weisz pernai pagimdytą mergaitę, kurios vardo pora viešumai neatskleidžia.

Tiksli aktoriaus turto vertė nežinoma, tačiau prieš trejus metus patvirtinta, jog jis už daugiau kaip 6 milijonus JAV dolerių pardavė prabangų namą New Yorke. Danielis Craigas garsėja kaip įvairių labdaringų projektų iniciatorius ir finansuotojas.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite