Angle down Atgal

Aktorė Gabrielė Malinauskaitė su vyru susilaukė pirmosios atžalos

Vos prieš savaitę, spalio 7-ąją, LNK serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorė Gabrielė Malinauskaitė- Rudzienė su vyru Justinu susilaukė sūnaus. Pasak žinomos aktorės, šis laikas ypatingas. „Jausmas nuostabus, labai gera, daug skirtingų emocijų. Matyti savo vaiką yra neapsakomai gera“, - su šypsena veide jausmus bandė nupasakoti Gabrielė.

G. Malinauskaitė-Rudzienė pripažino, kad gimdymas nėra tas dalykas, kurį galėtum nuspėti ar suplanuoti, tačiau moterų pasakojimai apie sudėtingus gimdymus jos negąsdino. „Juk pats momentas būna netikėtas, o tai nustebina. Viskas vyko paprastai, prasidėjus tiesiog pasiduodi tai eigai, kuri vyksta. Kita vertus, juk ir neturi kur trauktis. Šis žmogutis buvo labai lauktas, todėl net nerandu žodžių apsakyti, kaip gerai šiuo metu su vyru jaučiamės“, - išgyvenimais dalinosi aktorė.

Visada besišypsanti ir gera energija spinduliuojanti aktorė dar nežino, ar naujagimis leis jai greitai grįžti į įtemptą gyvenimo ritmą. O nauji iššūkiai jos visai netrikdo. „Manau, kad daug visokiausių iššūkių bus, bet į viską žiūriu labai natūraliai. Vaikus aš visada mylėjau ir myliu, visada pavyko su jais rasti bendrą kalbą, tai labai tikiuosi, kad taip bus ir su manuoju. Nors su saviškiu kartais gal vėliau ir bus sunkiau susitarti, daugiau reikalaus, bet neabejoju, kad iššūkius įveiksime“, - teigė Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė.

Ką tik pirmagimio susilaukę tėveliai atskleidė vardą, kurį išrinko savo sūnui. „Nebuvo taip, kad vardą konservavome iš metų į metus, iš ilgesnio sąrašo jis buvo sutrumpėjęs iki dviejų, o tada pasirinkime tą, kuris mums atrodė gražesnis. Savo sūnų pavadinome Kasparu“, - atskleidė „Rimtų reikalų“ serialo aktorė.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite