Angle down Atgal

Akcija „Darom 2021“ Druskininkuose: ne tik švara, bet ir atrastas lobis

Druskininkų kultūros centro darbuotojai  noriai atsiliepė į kvietimą dalyvauti Druskininkų viešųjų erdvių tvarkymo akcijoje „Darom 2021“.

Atsižvelgdamas į saugumo rekomendacijas, kolektyvas pasiskirstė į dvi grupes po penkis asmenis, pasiraitojo rankoves, apsiginklavo pirštinėmis, šiukšlių maišais ir kibo į švarinimo darbus.

Per kelias valandas buvo surinktas kalnas šiukšlių, kurias neatsakingi asmenys „paliko“ miškelyje prie Alkos tvenkinio. Miškelio taku druskininkiečiai mėgsta pavedžioti savo augintinius, kai kurie per miškelį trumpina kelią iki Veisiejų gatvės.

„Keista, kad žmonės netingi į miškelį atgabenti sulūžusios kėdės liekanas, lentgalius, padangas, – įspūdžiais dalijosi Druskininkų kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė. – Juk visas tokias buities atliekas galima patogiai pristatyti į atliekų surinkimo aikštelę gyventojams, esančią Gardino gatvėje.“​

Tačiau visus labiausiai nustebino šiukšlių rinkimo akcijos metu rastas tikras lobis – ant plastikinės plėvelės suklijuotos 1–2 eurocentų monetos.

„Šitą lobį radome paslėptą tarp dviejų lentų, – juokiasi direktorė. – Greičiausiai tai buvo koks nors iš monetų sukurtas dekoras, o kodėl atsidūrė tarp šiukšlių, sunku pasakyti.“

Deja, padėtas prie šiukšlių konteinerio kartu su surinktų šiukšlių maišais, lobis netikėtai „išgaravo“. Tikriausiai koks nors konteinerių sanitaras pasinauojo proga praturtėti.

Štai taip su gera nuotaika Druskininkų kultūros centro darbuotojai prisidėjo prie kurorto aplinkos švarinimo ir patyrė smagų nuotykį – lobio radybas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite