Angle down Atgal

Advokato žodžiais, buvo sužeistas ne rajono politikas, o rajono verslininkas

Nėra dūmų be ugnies, nėra gando be tiesos krislo. Redakciją pasiekė kalbos, kad trečiadienį, liepos 21-ąją, rajone būta išskirtinio įvykio, kurį galbūt bandoma nuslėpti.

Pasakojama, kad vienas žinomas rajono veikėjas, teisininkas, buvęs kandidatas į rajono Tarybą nuo šiuo metu opozicijoje esančios politinės jėgos pasikvietė į medžioklę draugą. Pramoga baigėsi svečio šūviu į kitą medžiotoją, buvusį rajono politiką, savo laiku atstovavusį dabar šalį valdančiai partijai, bet rajone esančiai opozicijoje. Kalbama, kad jam buvo sužeista koja. Galimai dedamos pastangos apskritai visa šį nuotykį pateikti kaip „buitinį nesusipratimą“. Galbūt tik keistas sutapimas, tačiau Lietuvos policija apskritai nepateikia liepos 21-ąją užregistruotų įvykių suvestinės, nors svarbesni liepos 20 ir liepos 22 dienų suvestinėse užregistruoti įvykiai aprašomi.

Apgailestaujame, kad kol kas negalime pateikti detalesnės informacijos. Vėlus vakaras. Tačiau redakcija domėsis šiuo įvykiu. Su tuo, ką sužinosime, informuosime.

Liepos 23-ios rytą kreipėmės į Širvintų rajono policijos komisariatą ir gavome tokį liepos 21-osios įvykį patvirtinančią informaciją. Policija informavo:

„Užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. sav., Širvintų sen, Avižonių k, parėjęs iš medžioklės prie savo automobilio ŠKODA OCTAVIA, medžiotojas (gim. 1967 m.), gyv. Vilniuje, susitiko kitą medžiotoją (gim. 1959 m.), gyv. Širvintose, su kuriuo bendravo. Tuo metu pasidėjęs ant priekinio automobilio variklio dangčio, ištaisinėjo savo medžioklinį graižtvinį šautuvą. Nepastebėjęs, kad kitas medžiotojas randasi priešais jo ištaisomo šautuvo vamzdį, išėmęs dėtuvę atitraukinėjo šautuvo spyną, šautuvas netyčia iššovė ir pataikė kitam medžiotojui į dešinės kojos šlaunį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 139 str. 1 d.“

Mūsų žiniomis, įvykis nutiko MK „Kieliai“ medžioklės plotuose.

„Širvintų kraštas“ susisiekė su šio būrelio medžiotoju Česlovu Bakasėnu. Juo labiau, kad turėjome informacijos, jog jis kažkuria prasme yra susijęs su įtariamuoju.

Per praėjusius savivaldos rinkimus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše į rajono tarybą neprasibrovęs mūsų savivaldybėje daugiausia praktikuojantis advokatas patvirtino, kad niekam ne paslaptis, jog įtariamasis yra jo giminaitis, turintis 20 metų medžiotojo stažą.

Pasiteiravus apie nukentėjusį medžiotoją, advokatas paneigė kalbas, kad nukentėjo rajone žinomas politikas. Jo žodžiais, buvo sužeistas to buvusio politiko brolis, verslininkas, kuris šiuo metu gydomas Lazdynų ligoninėje. Mūsų žiniomis, kalbama apie mieste veikiančio autoserviso savininką Algimantą R.

Česlovas Bakasėnas mano, kad šis įvykis nutiko dėl neatsargumo. Pasidomėjus, gal jis gins įtariamąjį, tuo metu kitoje vietoje „gal už kilometro“ medžiojęs ir netrukus į įvykio vietą atvykęs Česlovas Bakasėnas pasakė, kad to negalėtų daryti dėl kelių priežasčių.

Česlovo Bakasėno žodžiais, per jo medžiotojo karjerą (maždaug per 20 metų) tai pirmas toks įvykis šio būrelio teritorijoje, bet anksčiau lyg ir yra buvęs panašus atvejis. Šiuo metu MK „Kieliai“ pirmininkauja Vygantas Buzys.

Kadangi vyksta tyrimas, detalės, ar įvykio dalyviai buvo blaivūs, neatskleidžiamos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite