Angle down Atgal

ADVENTUR parodoje Jurbarkas – po gyvybės medžiu

Tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR šiemet Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TIVC ) dalyvaus kartu su kitomis Tauragės apskrities savivaldybėmis. Visi susiburs po „Gyvybės medžiu“. Kartu su TIVC dalyvaus ir rajono turizmo paslaugų teikėjai. Jie pristatys ateinančio sezono naujoves, kurios, pasak laikinai einančios direktorės pareigas Erikos Stanaitienės, bus „žalios naujienos“.

„Gyvybės medis“ – stendas, po kuriuo susiburs savivaldybių atstovai – bus modernus ir inovatyvus, tuo pačiu nenutols nuo pagrindinio tikslo: parodyti tvarumą ir žalumą. Lankytojai bus kviečiami užeiti pabendrauti ir nusifotografuoti prie 4 metrų aukščio medžio.

Stendą juosia „Žaliojo regiono“ juosta – apjungianti ir 4 savivaldybes, kurių susitelkimas ir bendrystė kuria prielaidas GYVYBĖS medžiui žaliuoti.

Stendą parodai pagal UAB „Žaliojo regiono“ užsakymą padarė Vilniaus įmonė UAB „INK IDEA“.

ADVENTUR – tarptautinė turizmo paroda. Parodoje daug dėmesio bus skiriama per pandemijos metus suklestėjusiam vietos turizmui. Lietuvos miestų ekspozicijoms, pažintinėms ir edukacinėms kelionėms, apgyvendinimo, SPA paslaugų ir pramogų tiekėjams, o taip pat lietuviškų produktų, suvenyrų kūrėjams bei meno dirbtuvėms.

Paroda vyks 2022 metų sausio 28-30 dienomis Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite