Angle down Atgal

Advento popietė, subūrusi gerumui

Ar susimąstome, kaip reiktų gyventi, jei šalia nebūtų artimo? Dienų dienas rymoti prie lango ir laukti gyvo žmogaus, gyvo žvilgsnio ar žodžio? Mūsų rajone gyvena 125 vieniši senoliai. Dažną mėnesį socialinis darbuotojas, seniūnas ar paštininkas būna vieninteliai, kurie praskaidrina juos gaubiančią tylą...

Tikrieji stebuklai gimsta žmonių širdyse ir yra išpildomi jų rankomis. Pernai pilnutėlę Kultūros centro salę subūrusi popietė su kunigu Ričardu Doveika, šiemet dar spalį senjorus iš viso rajono pakvietė į folkloro ansamblio „Nalšia“ koncertą.

„Kilo idėja, kad tradiciją suburti aktyvius ir visuomeniškus mūsų senjorus galima plėtoti, todėl pakvietėme susitikti advento metu ir savo rankomis, savo širdimis pasiųsti žinutę tiems žmonėms, kurie yra visiškai vieniši,“ – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Gražią advento popietę „Atžalyno“ progimnazijoje Širvintų senjorai, Trečiojo amžiaus universiteto, „Bočių“, neįgaliųjų draugijų, bendruomenių nariai, bibliotekininkės, Tarybos narės, verslininkės, pakviesti organizatorių – Savivaldybės merės ir jos komandos kepė, dekoravo ir pakavo kalėdinius sausainius, šiltus pledus, kuriais prieš pat šventes socialinės darbuotojos su seniūnais pradžiugins visus vienišus mūsų krašto senolius.

Kalėdos – stebuklų metas. Gal ir šalia Jūsų yra vienišas žmogus, kurio vienatvę gali praskaidrinti Jūsų dėmesys?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite