Angle down Atgal

A. Veryga: Sveikatos apsaugos ministras turi prisiimti atsakomybę dėl situacijos Šiaulių ligoninėje

Ir toliau tęsiantis sumaiščiai Respublikinėje Šiaulių ligoninėje savo poziciją išsakė ir buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Socialiniuose tinkluose jis pasidalijo įrašu, kuriame pareškė, kad atsakomybę dėl ligoninę ištikusios krizės turėtų prisiimti dabartinis Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. 

Taip pat skaitykite Šiaulių ligoninėje vėl sumaištis: jauni medikai bėga iš darbo?

Pasak A. Verygos, situacija Šiaulių ligoninėje prastėja kiekvieną dieną, darbą palieka vis daugiau medikų, dėl to sutriko gydymo paslaugų teikimas, o pacientai priversti laukti didžiulėse eilėse. Politikas ragina A. Dulkį prisiimti atsakomybę už priimtus sprendimus.

„Sveikatos apsaugos ministras turi prisiimti atsakomybę dėl situacijos Šiaulių respublikinėje ligoninėje.

Blogiausios prognozės pildosi.

Vadybiniais sprendimais gyręsis ministras paliko ligoninę likimo valiai. Ne tik ligoninę, bet ir šiauliečius bei visus regiono gyventojus.

Vien šiandien ligoninėje du anesteziologai-reanimatologai pateikė prašymus dėl išėjimo iš darbo. Nuo spalio 1 d. iš 50 etatų bus užimti tik 38. Ir visa tai vyksta, kai COVID situacija prastėja, o be anesteziologų-reanimatologų ligioninėje paraližuojamos daugybė sričių.

Skubios pagalbos skyriuje iš chirurgų poste iš 11,5 etatų užimti tik 2,5, t.y. 9 laisvi.

Kolonoskopijos laukia 100, gastrofibroskopijos 300 pacientų. Skausmo medikų pagalbos laukti reikės iki 6 mėn., traumatologų 2-3 mėn., protezavimui registruojama tik vasario - kovo mėnesiui, ginekologo - 3 mėn. ir t.t.

Chirurgai ir ortopedai keliasi į Joniškį ir užsiima dienos chirurgija. Specialistai pradėjo migruoti į privačias gydymo įstaigas, o Afidėja steigiasi naują filialą Šiauliuose.

COVID koordinacija sutrikusi, regiono susitikimai nebevykdomi“, – skelbiama A. Verygos įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite