Angle down Atgal

A. Navalno štabai po Maskvos prokuratūros sprendimo stabdo veiklą

Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno regioniniai štabai dėl Maskvos prokuratūros sprendimo stabdo veiklą, taip pat ir socialiniuose tinkluose, pirmadienį pranešė opozicionieriaus bendražygiai.

„Pagal prokuratūros ieškinį esame priversti jau dabar sustabdyti regioninių štabų veiklą. Regioniniai socialiniai tinklai bus įšaldyti ir maksimaliai anonimizuoti“, – sakoma A. Navalno bendražygių instagramo paskyrose.

Anksčiau pirmadienį  Maskvos prokuratūra sustabdė kalinamo A. Navalno regioninio biurų tinklo veiklą ir paprašė Maskvos teismo sustabdyti A. Navalno įkurto Kovos su korupcija fondo (FBK) bei Piliečių teisių gynimo fondo (FZPG) veiklą, kol bus išnagrinėtas ieškinys dėl jų uždraudimo.

Prokuratūros spaudos tarnyba teigė, kad šios organizacijos „kuria sąlygas socialinės ir sociopolitinės padėties destabilizavimui“, todėl jas reikia pripažinti ekstremistinėmis ir uždrausti.

Tuo metu FBK teisinė tarnyba paskelbė Maskvos prokuroro pirmadienio sprendimą, kuriuo FBK ir A. Navalno štabų veikla sustabdoma iki Maskvos miesto teismas išnagrinės atitinkamą ieškinį.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite