Angle down Atgal

A. Miškinienė: „Vaiko gimimas labai svarbus visai bendruomenei“

„Savivaldybėje suskambo laimės skambutis“, – juokauja merė Ausma Miškinienė, atėjusi pasveikinti vaikus registruojančių tėvų ir priduria, kad vaiko gimimas yra labai svarbus ne tik šeimai, kurioje jis gimsta, bet ir visam rajonui.

„Kiekvienas mūsų krašte gyvenantis žmogus yra labai svarbus ir reikalingas. Naujagimiai – ypatingai. Jie – mūsų ateitis. Būtent todėl labai noriu pasveikinti visus rajone gimusių vaikų tėvus, padėkoti Jiems už tai, kad pasirinko gyventi ir auginti vaikus, mano manymu, pačiame gražiausiame Lietuvos krašte, Lazdijų rajone“, – kalbėjo merė.

Nuo šių metų sausio 1 dienos visiems Lazdijų rajono savivaldybėje registruotiems naujagimiams bus įteikiamas ne tik žaisliukas, bet ir natūralios vilnos apklotas, kuriame pavaizduotas Lazdijų simbolis briedis ir dailiai užrašyta „Lazdijai“. Ši dovana ne tik šildys mažuosius lazdijiečius, bet bus ir malonus prisiminimas keliaujantis iš kartos į kartą.

Šiais metais Lazdijų rajone jau registruoti 8 naujagimiai, iš jų 5 mergaitės ir 3 berniukai. Šiais metais, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, gimė vos 1 naujagimiu daugiau.

„Džiaugtis didėjančiu gimstamumu dar anksti, tačiau tikiuosi, kad tai geras ženklas“, – kalbėjo savivaldybės merė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite