Angle down Atgal

A. Kulviečio gatvėje grąžinamas vienpusis eismas

Jonavos A. Kulviečio gatvėje automobilių eismas bus organizuojamas viena kryptimi. Grąžinti vienpusį eismą šioje gatvėje nusprendė savivaldybės Saugaus eismo komisija (SEK), atsižvelgusi į A. Kulviečio gatvės gyventojų apklausos rezultatus.

Dauguma savo nuomonę pareiškusių vietos gyventojų – 120 – pageidavo, kad jų gatvėje būtų grąžintas vienpusis automobilių eismas. 54 gyventojai pasisakė už tai, kad būtų paliktas eismas dviem kryptimis – taip buvo laikinai nustatyta P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvių sankryžos rekonstrukcijos metu.

A. Kulviečio gatvės gyventojų apklausa savivaldybės interneto svetainėje vyko birželio 1-8 dienomis.

„Gyventojai labai aiškiai pasakė, kad A. Kulviečio gatvėje reikia grąžinti buvusią eismo organizavimo tvarką, kokia buvo iki remonto darbų. Akivaizdu, kad daugumai vienpusis eismas reiškia didesnę ramybę, saugumą ir šie argumentai laimi prieš patogumą greičiau išvažiuoti iš kai kurių kiemų“, - sako SEK pirmininkas Erlandas Andrejevas.

Komisija nusprendė ne tik grąžinti buvusį vienpusį eismą A. Kulviečio gatvėje, bet ir apriboti galimybę vairuotojams sukti į kairę sankryžoje su P. Vaičiūno gatve rytinio piko metu, 7-9 val. Šioje vietoje netrukus atsiras posūkį draudžiantis kelio ženklas.

Gatvių sankirtoje taip pat bus įrengtas kelio veidrodis, kuris pagerins matomumą vairuotojams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite