Angle down Atgal

A. Dulkys: savaitės pabaigoje turėsime 250 COVID-19 lovų užimtumą, laikas Vyriausybei kalbėtis apie naujas priemones

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad pastaroji savaitė buvo išskirtinė ne tik dėl padidėjusių skiepijimosi nuo koronaviruso tempų, tačiau ir dėl ligoninėse sparčiai besipildančių COVID-19 lovų užimtumo. Ministro teigimu, tendencijos rodo, kad šios savaitės pabaigoje bus pasiektas 250 COVID-19 lovų užimtumas, todėl, pasak jo, Vyriausybė trečiadienį turės diskutuoti apie naujas pandemijos valdymo priemones.

„Praėjusi savaitė buvo išskirtinė dviem dalykais. Mes per pastaruosius du mėnesius turėjome geriausią savaitę skiepijimosi mastais, (...) pirmu skiepu skiepijosi vidutiniškai 9 tūkst. žmonių per dieną. Tai yra ne taip gerai, kaip norėtųsi, bet tai vis tiek yra žymiai geriau, negu buvo pastaruosius du mėnesius“, – „Žinių radijui“ teigė A. Dulkys.

„Bet kita žinutė yra ta, kad maždaug kiekvieną dieną užsipildydavo po 20 papildomų COVID-19 lovų ir taip vidutiniškai visą savaitę. Jeigu mes praeitą savaitę pradėjome nuo 100 lovų, tai pasitikome vakar jau dieną su 184“, – taip pat akcentavo jis.

Ministro teigimu, dėl didėjančio COVID-19 lovų užimtumo Vyriausybė trečiadienį turės diskutuoti apie naujas pandemijos valdymo priemones.

„Tai, be abejo, šį trečiadienį jau pats laikas Vyriausybei ir kalbėtis, nes, matyt, savaitės pabaigoje turėsime ir 250, o gal ir daugiau užimtų COVID-19 lovų“, – sakė A. Dulkys.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite