Angle down Atgal

A. Bilotaitė: būtų neįtikėtina, jei A. Lukašenka pradėtų rūpintis sienų saugumu

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigia, kad būtų neįtikėtina, jeigu Aliaksandras Lukašenka pagaliau pradėtų rūpintis Baltarusijos sienų saugumu.

„O jeigu A. Lukašenka tikrai pasirūpins sienų saugumu, imsis galų gale rūpintis sienomis, tai čia būtų neįtikėtina. Nes iki šiol buvo viskas daroma taip, kad tie žmonės su pareigūnų pagalba lengvai galėtų kirsti Lietuvos Respublikos sieną“, – žurnalistams ketvirtadienį teigė A. Bilotaitė.

„Iki šiol tai buvo organizuojama, dalyvaujant pareigūnams, jiems palydint, parodant, kur reikia nueiti, instruktuojant. To mes negalime toleruoti. Ir dabar tai, kas vyksta, ta dezinformacinė ataka ir kiti dalykai, tai akivaizdžiai tik dar kartą pagrindžia, kad tai hibridinė ataka prieš Lietuvos Respubliką“, – taip pat akcentavo ji.

A. Bilotaitė teigia, kad Lietuva privalo principingai užtikrinti sienos apsaugą ir neįsileisti į šalies teritoriją neteisėtų migrantų.

„Aš manau, kad mes turime laikytis kietos pozicijos. Lietuva turi principingai užtikrinti sienos apsaugą, ir mes esame pasiruošę tai daryti nuosekliai ir tiek, kiek reikės“, – pabrėžė ji.

ELTA primena, kad autoritarinis Baltarusijos vadovas A. Lukašenka įpareigojo jėgos struktūras sustiprinti valstybės sienos apsaugą ir užkirsti kelią jos pažeidimams. Kaip praneša Baltarusijos naujienų agentūra BELTA, jis tai pareiškė ketvirtadienį per pasitarimą dėl padėties pasienyje.

„Nuo šios dienos nė viena koja neturi įžengti į Baltarusiją iš bendrą sieną turinčių šalių, nei iš pietų, nei iš vakarų. Kaip jūs tai darysite – apsvarstysime po šio pasitarimo, susirinksite pas valstybės sekretorių. Čia yra vidaus reikalų ministras, gynybos ministras. Uždarykite kiekvieną sienos metrą“, – teigė A. Lukašenka.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite