Angle down Atgal

A. Armonaitė siūlo neriboti veiklų su galimybių pasu lauke

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė siūlo neriboti veiklų su galimybių pasu lauke. Anot jos, dėl to turėtų būti diskutuojama Vyriausybėje.

„Kontaktas pirmiausia yra tas kriterijus, taip pat, žinoma, būtinąsias prekes, kitas palikti visiems prieinamas. Bet yra Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pasiūlymas, kviesiu kolegas atsižvelgti, kad veiklos lauke būtų neribotos“, – žurnalistams prieš Vyriausybės posėdį sakė ministrė.

Ji pabrėžė, jog pagrindinis tikslas – leisti veikti verslui ir pasiskiepijusiems žmonėms naudotis paslaugomis.

„Pagrindinis dalykas, prie susirgimų skaičiaus kurį šiandien turime, dar visai neseniai visa ekonomika buvo uždaryta. Dabar turime vakciną, galimybių pasą, tai reiškia, kad galime ekonomines veiklas laikyti atidarytas. Dėl konkrečių siūlymų dar yra tik projektas ir mes diskutuosime“, – sakė A. Armonaitė. 

Vyriausybė siūlo, kad nepasiskiepiję ar koronavirusu nepersirgę žmonės galėtų apsipirkti tik nedidelėse parduotuvėse, jiems užsivertų renginiai uždarose patalpose, viešojo maitinimo įstaigos.

Vyriausybės nutarimo projekte numatyta, kad pagrindiniai pakeitimai dėl apribotų paslaugų ir veiklų žmonėms, neturintiems galimybių paso, įsigaliotų nuo rugsėjo 13 dienos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite