Angle down Atgal

8 ženklai, kad įsimylėjote vyrą, kuris nekenčia moterų

Deja, bet yra nemažai vyrų, kurie užmezga santykius su moterimis, nors dažnai viešai teigia, kad nekenčia visos moterų giminės. Turėkite omenyje, kad santykiai su vienu iš tokių vyrų visada yra toksiški, nes jie jus žemins vien dėl jūsų lyties. 
 

Jei pastebite šiuos ženklus, greičiausiai turite reikalų su vyru, kuris nekenčia moterų.

1. Jis teigia, kad santuoka yra nereikšminga ir kad jis neįsivaizduoja gyvenimo su viena moterimi

Vyras, kuris sako tokius dalykus yra įsimylėjęs tik save ir yra tikras egoistas. Jis negali mylėti kitų, nes myli tik save. 

2. Jis visada su jumis elgiasi priešingai, nei norėtumėte, kad su jumis elgtųsi

Neabejokite, toks vyras tikrai žino, kas jums patinka, tačiau vyrui, kuris nekenčia moterų, patinka matyti jus liūdną ir nelaimingą. Tai jo būdas „bausti“ moterišką lytį.

3. Jis reikalauja, kad jūs „rodytumėte jam pagarbą“

Jei vyras nuolat primena jums, kad turite „rodyti jam pagarbą“ ir jaučiatės lyg dresuojamas šuniukas, kuo greičiau nutraukite šiuos toksiškus santykius.

4. Apie visas savo buvusias moteris vyras kalba bjaurius dalykus

Nesitikėkite, kad būsite išimtis ir apie jus, jei vis dėlto jūsų santykiai nutrūks, jis pasakys ką nors teigiamo. Pasiruoškite nuolat apie save girdėti nemalonius ir, ko gero, nepagrįstus dalykus.

5. Vyras jums liepia užsičiaupti, kai su kuo nors kalbasi

Jei tokia situacija jums pažįstama, tai akivaizdu, kad vyrui jūsų nuomonė visiškai neįdomi. Greičiausiai jam neįdomi ne tik konkrečiai jūsų nuomonė, bet apskritai visų moterų nuomones jis laiko nieko vertomis.

6. Vyras tvirtina, kad jūs nesuprastumėte tam tikrų dalykų, nes „esate moteris“

Tai ženklas, kad jis nelabai vertina moterišką lytį. Juk žmonės, kurie yra lygūs, sugeba vienas kitą suprasti.

7. Jis jums nuolat primena, kad jis yra „vyras“

Ar jis nori prizo už tai, kad turi penį? Jei jis vis primena jums apie savo vyriškumą, greičiausiai taip yra todėl, kad jis laiko save pranašesniu vien dėl savo lyties.

8. Jo elgesys su moterimis dažnai yra įžūlus, kontroliuojantis arba visiškai nenuspėjamas

Tai dar vienas aiškus ženklas, kad jūsų santykiai yra toksiški. Jei santykiuose nėra abipusės pagarbos, žinokite, kad tokie santykiai neturi ateities. Taip pat pagalvokite, ar tikrai norite gyventi nuolatinėje jūsų negerbiančio vyro kontrolėje. 

 

Parengta pagal užsienio spaudą
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite