Angle down Atgal

7 požymiai, kad partneris jūsų negerbia

Meilė kartais apakina ir nepastebime dalykų, kurie aplinkiniams gali būti akivaizdūs. Vis dėlto, jokie santykiai negali egzistuoti be abipusės pagarbos. Pažvelkite į šiuos 7 aspektus. Atpažinote juose savo partnerį? Tuomet jums derėtų gerai pagalvoti, ar tikrai norite sieti savo gyvenimą su šiuo žmogumi.

Jis lygina tave su kitais

Partneris nepraleidžia progos jums prikišti, kad draugo žmona skaniau gamina, brolio mergina lieknesnė, bendradarbė rengiasi daug stilingiau.

Tai yra vienas iš skaudžiausių dalykų. Tai ne tik žemina, bet ir parodo, kad jūsų partneris nesirūpina jūsų jausmais ar emocine gerove.

Jam nerūpi tavo norai ir poreikiai

Jūsų partneris nepastebi fakto, kad ir jūs norite kartais būti viena, kad nenorite žaisti vaizdo žaidimų ar žiūrėti filmą, nes esate pavargusi arba jums skauda galvą.

Jis nesivargina paklausti, kas jums negerai, tiesiog verčia daryti tai, ko pats nori.

Jis blogai kalba apie tavo draugus ir šeimos narius

Jūsų draugės jam kvaišos, su kuriomis jis bendrauti nenori. Jūsų šeimos nariai tokiam žmogui taip pat nuolat užkliūna ir jis nepraleidžia progos pasakyti ką nors bjauraus jų adresu. Net ir po pastabų, jog nenorėtumėte iš jo girdėti tokių žodžių, partneris vis tiek daro savo. Ar tikrai verta švaistyti savo laiką su tokiu žmogumi?

Jis niekada neieško kompromiso

Santykiuose niekada nebūna taip, kad abu partneriai sutartų visais klausimais. Tačiau iškilus probleminei situacijai, du žmonės kalbasi ir ieško abiem priimtino sprendimo. Jei partneris niekada net nebandė diskutuoti ir ieškoti kompromiso, tai ženklas, kad jis jūsų tikrai negerbia.

Jis niekada neklausia tavo nuomonės

Jis niekada neklausia, ką jūs manote apie vieną ar kitą dalyką.

Įprastai poros net pirkdamos naujus rūbus domisi, ką apie juos mano artimas žmogus. Jei jūsų partneriui nerūpi, ką galvojate, galite būti tikra, kad nerūpite ir jūs.

Jis pernelyg kritiškas

Sveika kritika nėra blogai, tačiau jei jūsų partneris niekada neišspaudžia gero žodžio apie jus, o štai pakritikuoti niekad nepamiršta, turėtumėte sunerimti.

Savo laisvalaikį jis nori leisti be jūsų

Jis eina susitikti su draugais, į kavinę, į kiną, bet jūsų drauge beveik niekada nesiveda. Teisinasi, kad jam reikia asmeninės erdvės ir kad negalite amžinai visur vaikščioti kartu. Tačiau giliai širdyje jūs suprantate, kad tai nėra normalu.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite