Angle down Atgal

7 melai, kuriuos dažniausiai pasakoja vyrai

Moterims gana dažnai kyla abejonių, ar vyrai, su kuriais jos bendrauja, joms nemeluoja. Ne paslaptis, kad vyrai meluoja pakankamai dažnai tam, kad išvengtų didelių rūpesčių su savo antrąja puse arba norėdami pasirodyti kur kas geresni nei yra iš tikrujų. Dėl pastarosios priežasties šiek tiek kaltos yra ir moterys, kadangi jos turi susikūrusios savo „žavingo princo“ paveikslą, o vyrai, norėdami atitikti šį paveikslą, pradeda meluoti.
 

Taigi, ką vyrai dažniausiai sako moterims?

1. Man viskas gerai. Tikriausiai manote, kad ši frazė neatsiejama nuo moterų, tačiau tai netiesa. Būtent vyrai sakydami šią frazę dažniausiai meluoja. Natūralu, kad vyrams kur kas sunkiau išreikšti savo jausmus nei moterims, savo jausmus vyrai dažnai laiko savyje. Sakydamas „Man viskas gerai“, vyras stengiasi išvengti nemalonios situacijos, bandant išsiaiškinti jo blogos nuotaikos priežastis.

2. Tai nėra taip brangu. Šią frazę vyrai sako tada, kai nori įsigyti jiems patinkantį daiktą (pvz. naują meškerę, naują laikrodį, naują žaidimų konsolę) ir puikiai žino, kad pritarimo šio pirkinio klausimu iš moters tikrai nesulauks. Teigdami, kad šis daiktas nėra toks jau brangus, jie bando moteriai sudaryti įspūdį, kad puikiai moka tvarkytis su finansais ir neišlaidauja pernelyg daug. 

3. Atsiprašau, praleidau tavo skambutį. Arba „Mano telefono akumuliatorius išsikrovė“, arba „Buvau ne ryšio zonoje“. Šias frazes vyrai dažniausiai naudoja tada, kai nori iš moterų gauti šiek tiek asmeninės erdvės sau, susitikimams su savo draugais ar tiesiog laiko savo mėgstamoms veikloms įgyvendinti. Paklausite, o kodėl reikia meluoti ir negalima tiesiog tiesiai šviesiai pasakyti apie tai? Todėl, kad dažnu atveju vyrai išgirsta replikas, jog „jūs jam nerūpite ir jis mieliau leidžia laiką su draugais“ ir pan. Todėl vyras renkasi meluoti, siekdamas išvengti didesnio konflikto su jumis. 

4. Ne, tu neatrodai stora, atrodai gerai. Tai vienas iš saugiausių atsakymų vyrui, kai kamantinėjate jį apie tai, kaip jūs atrodote jo akimis. Moterys yra jautrios kalbant apie jų išvaizdą, o vyrai stengiasi jų neįžeisti. Vyrai puikiai supranta, kad jei pasakys tai, ko jūs visai nenorite išgirsti, tai gali baigtis labai rimtu konfliktu, todėl jie renkasi sakyti ne tai, ką norėtų, o tai, ką norėtumėte girdėti jūs.

5. Aš jau pakeliui. Moterys nori, kad vyrai palaikytų joms kompaniją įvairiuose renginiuose, tačiau renginys, kuriame pristatomas naujas kosmetikos produktas tikrai neatrodo įdomus vyrams. Todėl vyras, nenorėdamas jums atsakyti, atvyks į tokį renginį visiškai neskubėdamas ir vėluodamas, taip jis parodys, kad stengiasi dalyvauti kartu su jumis jums svarbiuose renginiuose, tačiau tuo pat metu tikėsis jūsų supratimo, kad tikrai ne į visus renginius reikėtų kviestis būtent jį.

6. Aš su tavimi ne tik dėl sekso. Kai išgirstate šią frazę galite būti beveik tikra, kad vaikinas su jumis bendrauja būtent tik dėl to. Kitu atveju paprasčiausiai šios frazės vyras net nesakys. Jis vardins kitus argumentus, kodėl jam gera būti su jumis, tačiau jei jo vienintelis teiginys yra bandymas paneigti, kad jis su jumis ne tik dėl sekso, o daugiau argumentų dėl buvimo kartu nėra, tai žinokite, kad didesnio susidomėjimo jumis vyras ir neturi.

7. Tai paskutinis bokalas alaus. Frazė, kurią gana dažnai išgirsite iš vyrų. Jei jūsų mylimasis išėjo į susitikimą su draugais, greičiausiai visa kompanija norės atsipalaiduoti, o jūsų skambutis su raginimu greičiau grįžti namo vyrą privers meluoti, kad po dabar gurkšnojamo paskutinio bakalo alaus jis kaip tik ir ruošiasi skubėti namo pas jus. Labai tikėtina, kad „paskutinis“ bokalas kaip tik yra labai didelės talpos, nes laukiant grįžtančio vyro laikas jums tikrai prailgs. 

Apibendrinant galima pasakyti, kad temų, kuriomis meluojama, yra daugybė. Čia pateiktos dažniausiai pasitaikančios temos, kuriomis meluoja vyrai. 

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite