Angle down Atgal

5 vy­ro frazės, kai jūs jam ne­bes­var­bi

Kaip pa­stebė­ti, kad vy­ras jūsų ne­be­my­li? Tai daž­nai ne­būna leng­va, nes meilė būna ir ak­la. Ką sa­ko vy­ras, ku­riam jūs kuo to­liau, tuo ma­žiau rūpi­te?

1. „Aš tikrai tave myliu“

Iš pirmo žvilgsnio tai skamba lyg pokštas. Paklausite – kaip mylintis žmogus jums gali to nesakyti? Taip, esate visiškai teisi. Paslaptis šiame sakinyje – žodyje „tikrai“. Jei vyras sako, kad jus myli, tai tiesa. Bet jei pavartoja žodį „tikrai“, nieko gero tai nežada. Šiuo žodeliu jis tarsi bando įtikinti save, kad jus myli.

2. „Daryk, ką tik nori“

Ši frazė reiškia, kad jūs jam tapote visiškai nebesvarbi. Jo visiškai nebejaudina, kuo jūs apskritai užsiimate. Kai vyras jus myli, domisi jumis ir palaiko bet kokioje situacijoje.

3. „Tu perdedi“

Jei vyras elgiasi taip, kad jūs pasijustumėte kalta, jis būtinai pasakys „Tu perdedi“. Kai pasakojate apie iškilusią problemą, o jis sako, kad pernelyg jaudinatės, jis jūsų nebemyli.

4. „Nepatinka – susirask kitą“

Jei jis taip sako, vadinasi, nori, kad išeitumėte ir jį paliktumėte. Jei jis jus vertintų ir mylėtų, kito susirasti nesiūlytų.

5. „Tai – tavo problema, ne mano“

Jei jo nebedomina jūsų problemos, tai reiškia, kad jis jūsų nebemyli. Mylinčiam žmogui jūsų problemos rūpi, lyg būtų jo paties. Jis stengiasi tau padėti jas išspręsti.

Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite