Angle down Atgal

5 patarimai, kaip išmokti geriau flirtuoti

Lengvas ir niekuo neįpareigojantis flirtas yra svarbus tiek moterims, tiek vyrams. Juk jis suteikia malonių emocijų. Tačiau atrodo, kad vieni tiesiog gimė mokėdami flirtuoti, o kitiems viso to reikia pasimokyti. Jei manote, kad priklausote tai asmenų grupei, kuriai dar reikėtų pasitobulinti flirtavimo srityje, atkreipkite dėmesį į žemiau išvardintus patarimus.

Nebijokite žengti pirmojo žingsnio

Jei norite užmegzti ryšį ir pasimėgauti flirto teikiamais malonumais, jums gali tekti būti drąsiems ir žengti pirmąjį žingsnį. Nesidrovėkite, prieikite, pasakykite komplimentą ir užmegzkite akių kontaktą.

Užmegzkite akių kontaktą

Tai yra pats svarbiausias puikaus flirto aspektas, tad pasistenkite akių kontaktą užmegzti kuo greičiau. Tuo pačiu metu nepamirškite, kad jūsų žvilgsnis turi būti švelnus ir malonus – stenkitės šypsotis akimis. Toks žvilgsnis pakerės jūsų pašnekovą.

Pademonstruokite savo humoro jausmą

Niekas nežavi taip, kaip puikus žmogaus humoro jausmas. Jei žinote, kad jūsų humoro jausmą teigiamai vertina aplinkiniai, pasinaudokite tuo ir nesikuklindami jį pademonstruokite savo pašnekovui.

Mokėkite klausytis ir išgirsti

Flirtas nereiškia, kad turite kalbėti apie bet ką ir nesustodami. Leiskite kalbėti ir kitam, o jūs susitelkite į kalbantįjį ir atidžiai klausykitės, taip parodysite susidomėjimą, o tai kitam bus signalas, kad juo domitės.

Negailėkite komplimentų

Juk komplimentai nieko nekainuoja, o širdį paglosto. Žinoma, komplimentus sakyti reikėtų nuoširdžiai, tik tada galite tikėtis geriausių rezultatų!

 

Parengta pagal užsienio spaudą

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite