Angle down Atgal

5 geriausios vietos pailsėti Lietuvoje vasarą: niekuo nenusileidžia užsieniui

Kad ir kokie gražūs būtų Ispanijos paplūdimiai ar Graikijos salos, ir Lietuva niekuo nenusileidžia užsieniui su savo unikalia gamta, keturiais metų laikais bei nuo senų laikų puoselėjamomis poilsio tradicijomis. Štai 5 vietos, kurias Lietuvoje siūlome aplankyti dar šią vasarą. Be jų atostogos neįsivaizduojamos!

Poilsis Birštone

Kiekvieną vasarą nedidelis kurortinis Birštono miestelis atgyja ir tampa mažąja Lietuvos poilsio ir laisvalaikio renginių sostine. Viena geriausių vietų pažinti šią Birštono pusę – tai „Vytautas Mineral SPA“, kurio sveikatingumo programose naudojamas Sofijos šaltinio mineralinis vanduo, savo gydomosiomis savybėmis prilygstantis Negyvosios jūros vandeniui. Beje, „Vytautas Mineral SPA“ centras Birštone yra vienintelis visame Baltijos regione su tokiomis ypatingųjų mineralų programomis.

Užkurkite jėgų sveikatingumo mankštoje, atsipalaiduokite baseinų ir pirčių erdvėje, o laisvu metu patyrinėkite nuostabią Birštono gamtą, aplankykite kultūrines erdves ar tiesiog prasiminkite dviračiais Žvėrinčiaus miško takais – veiklos tikrai netrūks, o grožio procedūrų „Vytautas Mineral SPA“ nepamiršite dar ilgai.

Poilsis Druskininkuose

Druskininkai ne be priežasties konkuruoja su Palanga dėl Lietuvos kurortų sostinės vardo. Tai seniausias ir didžiausias šalies miestas-kurortas, garsėjantis ne tik gydomųjų savybių turinčiais mineraliniais vandenimis, bet ir purvo voniomis, po kurių jausitės kaip iš naujo gimę.

Išsirinkite norimą viešbutį, kuriame gamtos apsuptyje galėsite pailsėti dviese ar su visa šeima, užsisakykite grožio ar sveikatinimosi programą ir atsipalaiduokite nuo visų rūpesčių. Juk jūs verti visko, kas geriausia. Tik neišvažiuokite neišbandę tradicinio druskos kambario, kurį siūlo daugelis SPA centrų Druskininkuose!

Poilsis pajūryje

Sakote, Palangoje ir Nidoje jau viskas matyta ir nebeįdomu? Galbūt, jeigu poilsis pajūryje jums asocijuojasi tik su romantiška nakvyne ir saulės gaudymu kopose. Tačiau ar esate plaukę kanojomis link unikalios Sklandytojų kopos Kuršių Nerijoje, kurią pamatyti galima tik iš vandens? Buriavę vėjaračiu košiant gaiviam vėjui? Stebėję unikalią pajūrio gamtą iš jachtos ant jūros bangų? Susipažinkite su Lietuvos pajūriu iš naujo, išbandydami kitokias pramogas. 

Poilsis prie ežero

@ Laisvalaikio dovanos
@ Laisvalaikio dovanos

Kokia vasara be išvykos prie ežero? Vandens telkiniais garsėjančiame Molėtų krašte, Labanoro regioniniame parke, tyvuliuoja ir vienas gražiausių ežerų visoje Lietuvoje – Baltieji Lakajai, kurio pakrantėse išsidėstę net du apžvalgos bokštai: Rudesos ir Mindūnų. Jeigu mėgstate vandens pramogas, tai šis ežeras – idealus pasirinkimas, mat jame rengiami ne tik pažintiniai nardymai, bet ir nepakartojamos povandeninės fotosesijos. Jeigu Molėtuose jau lankėtės ar ieškote artimesnės vietos, šias pramogas išbandyti galite ir Alaušo ežere (Utenos rajonas), Galvės ežere (Trakų rajonas) ar Plateliuose (Plungės rajonas).

Poilsis... namuose

Taip, taip, nepamirškime ir tų, kurie šiais pandemijos laikais neturi galimybės pailsėti viešbutyje ar tiesiog nori paįvairinti kasdienį poilsį savo namų erdvėje. Susikurkite sveikatingumo erdvę namuose: tinkamai paruošus vonios kambarį jis mažai kuo nusileis tikram SPA. Išdėliokite kvepiančių žvakių, įlašinkite į vandenį mėgstamo aromato eterinių aliejų, ištirpinkite vonios druskų ir pasinerkite į savo ramybės oazę. Nepamirškite šveitiklio, kūno aliejaus ir veido kaukės!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite