Angle down Atgal

4 Zodiako ženklai, kuriems gegužės mėnesio pabaiga bus itin nesėkminga

Pasak astrologų, gegužės pabaigoje Venera ir Plutonas sudarys įtemptą sąjungą, kuri gali baigtis nesėkmingai daugumai Zodiako ženklų. Tačiau keturiems Zodiako ženklams šio mėnėsio pabaiga atneš daug problemų ir sukels nemažai nepatogumų. 

Liūtas

2022-ųjų gegužės pabaiga šio Zodiako atstovams bus itin nesėkminga. Jums gali nepasisekti darbe arba netikėtai sušlubuos sveikata. Jeigu planavote užsiimti nauja veikla – didelė tikimybė, kad jūsų planai žlugs. 

Galite permąstyti savo profesinę veiklą ir darbo pobūdį, nauji projektai darbe nepasiseks, nebūsite įvertintas. Jausite, kad tai ne jūsų vieta ir laikas kažką keisti. 

Žuvys

Jei turite finansinių sunkumų, tai jie dar labiau sugriaus jūsų planus, o finansinė našta taps tik sudėtingesnė. Turėtumėte gerai pergalvoti savo biudžetą ir išmokti atsakingiau elgtis.

Asmeniniame gyvenime mėnesio pabaigoje taip pat turėtų atsirasti nesėkmių. Jeigu užmezgėte naujus santykius, gali būti, kad viskas greitai pasibaigs. Suprasite, kad tai ne jums skirtas žmogus. 

Jautis 

Šio mėnesio pabaiga jums nebus sėkminga. Nelaimės ir nusivylimai gali jus persekioti kelionėse ir toli nuo namų. Didelė tikimybė, kad kils sunkumų su išsilavinimu.

Sunkiai seksis išlaikyti egzaminus, susikaupti mokslams. Mėnesio pabaiga šio Zodiako atstovams nebus palanki intelektinei veiklai. 

Dvyniai

Gegužės mėnesio pabaigoje susidursite su finansiniais iššūkiais, galite prarasti didelę pinigų sumą. Romantiški santykiai nesusiklostys taip, kaip tikėjotės, didelė tikimybė, kad nusivilsite ir liksite įskaudintas.

Šio mėnesio pabaiga jums nepalanki planuoti rimtus darbus, finansines išlaidas ir keliones. 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite