Angle down Atgal

4 požymiai, kad vyras yra mergišius

Yra vyrų, kurie niekada nepraleidžia progos paflirtuoti su moterimis. Tokio tipo vyrai puikiai moka komunikuoti, negaili komplimentų, yra dėmesingi, todėl moterims atrodo, kad viskas, ką girdi, yra nuoširdu. Tačiau visada reikėtų išlikti budrioms ir atkreipti dėmesį į tam tikrus ženklus, kurie gali padėti suprasti, jog užmezgėte santykius su mergišiumi.

Štai keturi pagrindiniai požymiai, kurie gali jus įspėti, jog bendraujate su mergišiumi ir šiuos santykius reikėtų kuo greičiau nutraukti.

Jis nuolat su kažkuo bendrauja telefonu

Net kai laiką leidžiate kartu, jo telefonas kaista nuo žinučių. Žinoma, jis gali būti labai komunikabilus ir bendrauti su savo draugais ir pažįstamais, tačiau toks intensyvus nuolatinis bendravimas su kažkuo jums turėtų būti signalas, kad kažkas čia ne taip, ypač tuo atveju, jei susidaro įspūdis, kad vyras bendraudamas telefonu stengiasi neišsiduoti, kad leidžią laiką su jumis.

Jo draugų sąraše – vien moterys

Jei vyro, su kuriuo neseniai susipažinote, draugų sąraše vien tik dailiosios lyties atstovės, susimąstykite, ar šis vyras nėra mergišius. Žinoma, gali būti, kad su moterimis jis bendrą kalbą randa kur kas lengviau nei su vyrais, tačiau vis tiek turėtumėte būti atsargi. Socialiniuose tinkluose ar mobiliajame telefone esančių kontaktų sąrašas jums galėtų padėti susidaryti aiškesnį vaizdą apie šio vyro draugų ratą.

Jūsų pasimatymai dažniausiai vyksta namuose

Jei pastebite, kad vyras visada nenoriai priima jūsų pasiūlymus kartu išeiti į viešas erdves (pvz., restoraną, kino teatrą ar tiesiog miesto centrą), susimąstykite, kodėl taip vyksta. Gali būti, kad saugiausiai jis jaučiasi su jumis susitikinėdamas savo arba jūsų namuose. Galbūt jis bijo būti pastebėtas su jumis, juk taip nuviltų kitas moteris, kurioms, taip pat kaip ir jums, dalija viliojančius pažadus apie bendrą jūsų ateitį.

Jis nesutinka socialiniuose tinkluose skelbti jūsų bendrų nuotraukų

Yra porų, kurios turi bendrų anketų socialiniuose tinkluose, tačiau tai priimtina tikrai ne visiems. Tačiau jeigu vyras nesutinka, kad socialiniame tinkle paskelbtumėte jūsų bendrų nuotraukų, galite įtarti, kad taip jis bando nuslėpti jūsų romaną nuo kitų savo gerbėjų.

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite