Angle down Atgal

3 idėjos pasimatymams namuose, kai negalite jų palikti

Nors santykių ekspertai jau keletą metų dalinasi įžvalgomis, kad reguliarūs pasimatymai yra itin svarbūs siekiant išlaikyti laimingą, tvirtą santuoką, gyvenimo tempas diktuoja savas taisykles. Dažnai žmonės skuba, ant pečių neša šimto neatliktų darbų naštą, yra pervargę ir išsekę. O jeigu šeimoje yra vaikų, rasti laiko vienas kitam tampa dar sunkiau. Susiklosčius situacijai, kai negalite išeiti iš savo namų, atsiveria puiki galimybė šį laiką išnaudoti pasimatymams! Moksliniai tyrimai rodo, kad šie neabejotinai sustiprina santuokos pamatą: poros, kurios leidžia laiką kartu, net keturis kartus sumažina tikimybę, kad jų santuoka iširs. Gundantys naktinukai, televizorius ar nešiojamasis kompiuteris ir dar keletas namuose esančių dalykų – viso to pakaks romantiškam pasimatymui. Susidomėjote? Skaitykite toliau!

1. Pasimėgaukite romantišku filmų vakaru

Jeigu esate iš tų, kurie labai mėgsta filmus ar serialus, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos negalite nueiti į kiną – perkelkite jį tiesiai į savo namus! Viskas, ko jums reikės, tėra filmas ir mėgstamiausi užkandžiai. Tačiau tai neturėtų virsti eiliniu vakaru prie televizoriaus ekrano. Tam, kad pasimatymas būtų sėkmingas ir intymus, reikia sukurti romantikai palankią aplinką. Kaip turėtų atrodyti toks pasimatymas? Siūlome remtis šiuo planu:

  • Meskite senus, močiutės padovanotus naktinius marškinius į šalį! Nustebinkite antrąją pusę ir sukurkite romantišką atmosferą su šiek tiek labiau gundančiu įvaizdžiu. Pasirūpinti tuo lengva: puikus sprendimas erotiški naktinukai internetu ar kita seksuali apranga.

  • Kelkitės ant žemės: pasitieskite storesnį pleduką ar čiužinį, o ant viršaus padėkite daug pagalvėlių – tai sukurs jaukumą.

  • Privatus, nuo vaikų atskirtas kambarys – didelis privalumas.

  • Ragaukite užkandžius, kurių įprastą dieną nevalgote. Užsisakykite jų į namus arba pasigaminkite patys.

  • Filmą išsirinkite tokį, kurio nežiūrėtumėte kartu su vaikais.

Visos šios rekomendacijos padės paversti įprastą filmų žiūrėjimo vakarą ypatingu ir romantišku. Užvis svarbiausia – jums visiškai nereikės kelti kojos iš namų!

2. Paverskite savo virtuvę ar valgomąjį prabangiu restoranu

Kadangi negalite išeiti ir pasimėgauti prabangių restoranų atmosfera, susikurkite tokią patys tiesiog savo namuose. Vakarienė dviese pažįstamoje, saugioje, ramioje aplinkoje gali būti tokia pat romantiška. Norėdami ją sukurti:

  • Pasipuoškite. Moterims puikiai tiks vakarinės suknelės, o vyrai gali pasipuošti baltais marškinukais ir švarku. Na, o jeigu norite, jog atmosfera būtų šiek tiek erotiškesnė, seksualūsnaktinukai ir gundanti apranga – tai turėtų puošti jūsų kūnus.

  • Dekoruokite stalą. Apdenkite jį balta staltiese, išdėliokite gražiausią savo indų rinkinį ir uždekite keletą žvakių.

  • Pasirūpinkite muzikiniu fonu. Tai galėtų būti džiazo garsai.

  • Gaminkite arba užsisakykite tai, ko nevalgote įprastai. Jeigu mėgstate gaminti, jums tereikia pasirūpinti ingredientais. Kitu atveju maistą į namus jums gali pristatyti daugelis restoranų.

  • Pasirūpinkite ir desertu.

Nepamirškite – tai nėra eilinė vakarienė. Todėl atsipalaiduokite, laikykitės už rankų, žiūrėkite vienas kitam tiesiai į akis. Kalbėkitės. Išnaudokite šį laiką pokalbiams, kurie suartins jus dar labiau.

3. Žaidimų vakaras dviese

Žaidimų vakaras puikiai tiks poroms, kurioms filmai ir serialai yra šiek tiek pabodę ir jos nori laiką dviese šiek tiek paįvairinti. Tai smagus, galvoti verčiantis užsiėmimas. Kokius žaidimus žaisite, tokia bus ir tolimesnė vakaro eiga. Pavyzdžiui, jeigu trokštate intymaus vakaro, rinkitės erotiškus žaidimus ir atitinkamą aprangą. Ploni, nėriniuoti naktinukai, seksualūs vyriški apatiniai ir erotinis kauliukų ar stalo žaidimas – tai neužmirštamas pasimatymas, kurį norėsis kartoti vėl ir vėl!

Kitu atveju, jeigu norite ramaus pasimatymo ir mėgstate strateginius žaidimus, tiesiog išsirinkite iš savo stalo žaidimų kolekcijos. Žaiskite šaškėmis, šachmatais, ar bet ką, ką turite lentynoje. Nepamirškite, kad galite žaisti ir kompiuterinius žaidimus, jeigu abu juos mėgstate. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos!

Pareiškimas, kad negalite mėgautis romantišku pasimatymu dviese namuose, tėra pasiteisinimas. Kartu leidžiamas laikas – tai santykių pamatas. Neleiskite savajam sugriūti! Papildoma „įranga“, kurios prireiks, slepiasi čia pat ir jos nereikia niekur ieškoti. Tai gundantys naktinukai ir kitokia seksuali apranga, televizorius, užkandžiai ir dar keletas smulkmenų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite