Angle down Atgal

3 būsto atnaujinimo idėjos

Atvėsus orams ir daugiau laiko praleidžiant namuose, neretai atsiranda noras atnaujinti gyvenamąjį būstą ir čia integruoti naujesnius, patogesnius sprendimus, papuošti aplinką naujomis interjero dekoravimo detalėmis. Siekiant atnaujinti gyvenamąją erdvę, nebūtina atlikti kapitalinių namų remonto darbų, o atsižvelgiant į poreikius, gali pakakti įsigyti keletą didesnių pirkinių, kurie būsto kambarius pakeis neatpažįstamai.

Pasak specialistų, norint atnaujini tiek butą, tiek nuosavą namą ar sodybą, verta investuoti į ilgaamžius pirkinius, kurie patrauklūs ne tik savo dizainu ar spalvomis, bet svarbiausia – kokybe. Vieni pagrindinių akcentų, kurie atnaujina būsto interjerą, yra baldai. Tai gali būti nauja sofa svetainės kambaryje, šiuolaikiška ir moderni stumdomų durų spinta su integruotais veidrodžiais ar naujas virtuvės baldų komplektas. Esant dideliam norui ar būtinybei atnaujinti namus, sprendimu gali taptų brangiau kainuojančių pirkinių finansavimas, apie kurį daugiau informacijos – šiame portale.

Siekiant atnaujinti būstą, kuriame gyvenate, pirmiausia atidžiai apžvelkite, kokie daiktai, baldai bei kiti elementai kambariuose jau skaičiuoja dešimtis metų, turi defektų, yra akivaizdžiai nusidėvėję ir šiuos pakeisdami naujais, išties apsidžiaugtumėte. Pavyzdžiui, jeigu iki šiol drabužius laikėte varstomų į išorę rūbų spintoje, ši ne tik mažina erdvės plotą, bet ir nėra tokia talpi, kokia gali būti moderni stumdomų durų spinta. Stumdomų durų spinta gali būti gaminama individualiai arba pasirenkama iš jau esančių modelių. Tokia spinta ne tik taupo kambario erdvės plotą, kadangi nėra atidaroma į erdvės vidų, bet ir pasižymi praktiškumu. Joje galite kabinti rūbus, šiuos lankstyti į lentynas, dėti į stalčius ir pan. Taip pat tokia spinta puikiai tinka patalynei, rankšluosčiams ar kitiems daiktams, kurie neatranda jiems skirtos vietos būsto erdvėse.

Kiekvienuose namuose pagrindiniu kambariu yra įvardijama svetainė. Čia ilsimės, priimame svečius, dirbame bei kitaip leidžiame laiką. Tai kambarys, į kurį kviečiame užeiti savo draugus, kolegas, todėl būtent ši erdvė turi būti pritaikyta didžiausiam sėdimų vietų skaičiui. Svetainėje puikiai tinka baldų komplektai, susidedantys iš tarpusavyje derančių sofų, fotelių, sėdmaišių. Jeigu jūsų įsigyti svetainės baldai yra praradę savo pirminę išvaizdą, spalvą, dėl namuose auginamų gyvūnų turintys defektų, pats metas būstą atnaujinti įsigyjant naujus baldus. Interjero dizaineriai atkreipia dėmesį, jog minkštųjų baldų pasirinkimas rinkoje yra ypač didelis, todėl pirmiausia rekomenduojama apgalvoti, kokios spalvos norite, jog vyrautų svetainės kambaryje. Taip pat verta rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintus baldus, kurie jums tarnautų ne vienerius metus. Bėgant laikui, kiekvieną minkštąjį baldą galima atnaujinti, jį aptraukiant nauja medžiaga, todėl ateityje, turint kokybiškus baldus, atnaujinimo gali prireikti kur kas subtilesnio.

Trečia idėja, galinti tapti puikiu pasiūlymu, norint atnaujinti būstą – šviesos sprendimai. Šiuolaikiškuose namuose, butuose ypač stilinga „žaisti“ skirtingais apšvietimais. Tai gali būti akcentinis, pagrindinis namų ir darbo zonos apšvietimai. Akcentinis apšvietimas puikiai pabrėžia tam tikrus būsto elementus, kuriuose ryški šviesa net nėra būtina. Tai gali būti šviesa, nukreipta į lubas, paveikslą ar kitus daiktus. Darbo zonos apšvietimas turi būti koncentruotas į rašomąjį stalą, tad tokioje vietoje puikiai tiks speciali lempa, kurios šviesa nukreipta į kompiuterį, knygas ar kitus jums reikalingus daiktus. Na, o pagrindinis būsto apšvietimas jūsų namuose gali pasikeisti įmontuojant modernaus dizaino šviestuvus, kurie ne tik stilingai įsilieja į būsto aplinką, bet ir puikiai atlieka savo misiją.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite