Angle down Atgal

2022-ųjų Dakare – istorinė tauragiškio R. Baciuškos pergalė

2022-ųjų Dakare tauragiškis Rokas Baciuška įsirašė istorinę pergalę, rašo portalas kurjeris.lt. Tauragiškis laimėjo paskutinį etapą ir taip pelnė trečiąją prizinę vietą bendroje važiuojančiųjų įskaitoje.

Penktadienio trumpiausiame, vos 163 kilometrų ilgio, greičio ruože tauragiškis niekam neužleido pozicijų ir pirmasis kirto finišo liniją.

Lemiamą etapą R. Baciuška įveikė per 1 val. 51 min. 15 sek.

Tai ne tik antrasis vaikino šių metų lenktynių debiutanto laimėtas greičio ruožas, bet Rokas taip pat užsitikrino ir prizinę vietą bendroje įskaitoje.

Kaip rašoma komandos išplatintame pranešime, prieš paskutinį greičio ruožą jam iki trečioje vietoje buvusio lenko M. Goczal trūko beveik penkių minučių. Rokas nutarė rizikuoti ir jas atkovoti. Jam tai puikiai pavyko – paskutiniajame greičio ruože tauragiškis „įvežė“ lenkui beveik šešias minutes, tuo pačiu laimėjo greičio ruožą ir iškovojo pelnytą trečią vietą bagių T4 įskaitoje.

„Nutarėme rizikuoti ir bandyti iškovoti podiumą. Sutarėm su Tomu Jančiu, kad jeigu kas nors nutiks, jie padėtų mums pasiekti finišą, o mes patys lėkėme maksimaliu tempu ir smarkiai rizikuodami. Finale rizika pasiteisino – mes pasivijome lenką, kuris startavo šešiomis minutėmis anksčiau už mus ir supratome, kad savo tikslą pasiekėme,“ – po finišo sakė Rokas Baciuška.

Rokas iš pirmo karto Dakare laimėjo trečią vietą, tapo geriausiu Dakaro naujoku bagių įskaitoje ir laimėjo du greičio ruožus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite