Angle down Atgal

20 tūkst. dolerių žiedui išleidęs vyras nusivylęs: sužadėtinei jis nepatiko

Renkantis tobulą sužadėtuvių žiedą visada išlieka rizika, kad jūsų antrai pusei jis gali nepatikti. Vis dėlto, išleidus 20 tūkstančių dolerių išgirsti, jog sužadėtinei toks žiedas netinka, greičiausiai tenka nedaugeliui.

Vienas JAV gyvenantis vyras „Reddit“ platformoje atskleidė nupirkęs savo mylimajai žiedą už būtent tokią sumą, tačiau ji liepė pakeisti jį į kitą. Dabar vyras internete prašo patarimų, ką jam toliau daryti.

Jis internautams paaiškino, jog įsigijo žiedą su specialiai laboratorijoje užaugintu deimantu, tačiau tai sužinojusi jo 27-erių sužadėtinė pradėjo reikalauti tikro brangakmenio.

Amerikiečio teigimu, iš pradžių mergina buvo patenkinta savo sužadėtuvių žiedu, tačiau viskas pasisuko kita kryptimi, kai ji paklausė, kiek jis išleido pinigų.

„Aš jai pasakiau, kad sumokėjau apie 20 tūkstančių dolerių, ir kad juos taupiau pastaruosius 10 metų, – pasakoja vyras internetiniame forume. – Ji iš pradžių buvo priblokšta, kad tiek daug išleidau, tačiau vėliau jai kilo įtarimas, kaip aš nupirkau tokį didelį brangakmenį (3,6 karato) už tokią kainą, ir paprašė pamatyti deimanto sertifikatą. Žinoma, aš jai jį parodžiau (pamaniau, kad ji nerimauja, jog man įkišo padirbtą deimantą), ir kai sužadėtinė pamatė, kad tai laboratorijoje užaugintas akmuo, ji labai supyko, jog nenupirkau „tikro“ deimanto.“

Vyro teigimu, sužadėtinės reakcija jį sutrikdė dėl kelių priežasčių: „Pirma, aš visada buvau atviras, jog nepalaikau natūralių deimantų pramonės, o antra, aš paklausinėjau jos draugių ir motinos, ir visos sutiko, kad niekam neturėtų rūpėti, kaip užaugintas tas deimantas.“

Anonimu norėjęs likti vyras pridūrė, jog dabar sužadėtinė prašo jį pakeisti deimantą „tikru“ tokios pat vertės brangakmeniu, tačiau jis nenori nusileisti.

„Aš jai pasakiau „ne“ ir liepiau pasiimti tą žiedą ir baigti mūsų santykius. Ji mane išvadino šikniumi ir grįžo gyventi pas tėvus“, – nemalonia istorija dalijasi internautas.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite